*
kayseri Engelliler Derneği 0533 392 33 88 hattı üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz  

kayseri Engelliler Derneği 0533 392 33 88 Hattımızdan bize ulaşabilirsiniz

Gönderen Konu: Hasena Atletizm 2. Bölge Şampiyona Açılışı Gerçekleşti  (Okunma sayısı 701 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20186
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Hasena Atletizm 2. Bölge Şampiyona Açılışı GerçekleştiFederasyonumuz 2019 yılı faaliyet programında yer alan Hasena Sosyal Yardımlaşma Derneği katkıları ile gerçekleşecek Özel Sporcular Atletizm 2.Bölge Şampiyona açılışı gerçekleşti.

Şampiyona açılışına 81 il genelinden 200 Özel Sporcu Kulübü katılım gösterdi.

SOĞUK ANTALYA AKŞAMINI ISITAN KONUŞMA

Şampiyona açılış sunumunu yapan ve aynı zamanda bir özel sporcu annesi olan Organizasyon Kurulu Üyemiz Yasemin Öğüt yapmış olduğu duygusal konuşmasında yüreklere su serperek büyük alkış aldı.

YÜREKTEN KAZANCLIYIZ GURURLUYUZ MUTLUYUZ

Federasyon Başkanımız Birol Aydın ise yapmış olduğu konuşmasında ” Ülkemizin farklı illerinden Atletizm 2.Bölge Şampiyonasına katılım gösteren tüm kulüplerimize hoş geldiniz dileklerinde bulunarak, soğuk bir Antalya akşamında bizleri kırmayarak buraya toplanan tüm anne, babalarımıza kulüp idareci , antrenörlerimize şükranlarımı sunuyorum ve bu duygusal konuşmasından ötürü kardeşimiz Yasemin Hanımefendiye de ayrıca huzurlarınızda teşekkür ediyorum bu sözleri bir özel sporcu annesinden duymak bizlere yaptığımız işin doğruluğunu göstermekte şükürler olsun yürekten kazançlı, gururlu ve mutluyuz dedi.

Şampiyona açılış konuşmalarından sonra Trabzon İl Temsilcimiz Yahya Sekban ve İl Yardımcısı Nurdan Turhan Federasyon Başkanımıza Trabzon Yöresine Özel Hediye takdiminde bulundular.

22.04.2019 - tossfed.gov.trAnahtar Kelime: ÖZÜRLÜLER ENGELLİLER SAKATLAR ORTAPEDİK DERNEĞİ KAYSERİ ORTAPEDİK ÖZÜRLÜLER DERNEĞİ ÖZÜRLÜLER DERNEĞİ KAYSERİ ŞEFKATLİ ELLER ENGELLİLER DERNEĞİ