*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Aşk sözcükleri  (Okunma sayısı 6356 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Aşk sözcükleri
« : Eylül 12, 2012, 10:10:13 ÖÖ »
Aşk sözcükleriiiii

*ağaçtan düşen yaprak kurumaya,gönülden düşen insan unutulmaya mahkumdur.ama sen ne ağaçtan kuruyacak nede gönülden düşüp unutulacak birisin....

*bana geleceksen herşeyinle benim olarak gel,bir emanet gibi geldikten sonra,yanımda olmanın ne anlamı var...

*güneş herkes için doğar,ay ise uyumayanlar için sen gece uyuma,o güzel gözlerini ,yumma ben bu gece ay olacağım ve yanlız senin için doğacağım...

*sen gelipte pişmanım desen bana ceza ver razıyım cezama desen sana tek bir ceza verirdim seninde benim gibi sevmeni isterdim....

*kalp sevmekten yorulmaz ama...kalbin ömrü bir yere kadardır...zamanında sevmeli!!!

*dünyada 2 tane gül olsun biri beyaz biri kırmızı kırmızı seni sevmediğim zaman solsun.beyaz beni sevmediğinde kefenim olsun...

*senden güneşi istemedim topla demedim yıldızları gökkuşağından taç istemedim sadece ''SEV''dedim...

*kıymetimi bilmen için gitmenmi gerek sevdiğini anla artık büyüdün bebek masal değilki bu aşk öğrenmen gerek gitmesi kolay olur zor olan''SEVMEK''...

*yaşamanın sebebi deseler seni gösterirdim ölümünün sebebi deseler seni gösterirdim çünkü beni yaşatmasını bildiğin gibi öldürmesinide bildin...

*zaman sevginin büyüklüğünü anlatır...

*sadece baktığım kadarsın kafamı çevirdiğimde yalansın...

*baksaydın görebilirdin herşey gözlerimdeydi gözlerimde bir damla yaş vardı ağlayamadım o bir damlada sen vardın''ANLAYAMADIN''...

*seni sevdim ben yanarak yıkılarak aklıma her geldiğinde ağlayarak...

*Allahım öyle bir sonbaharı gecesi alki canımı vefasız koyacak tek bir gül bile bulamasın mezar taşıma...

*kötü diye bişey olmasaydı cehennem boş kalırdı sen beni ALDATMASAYDIN bu can uğruna fedaydı....

*bana yanlış yapana yanlışın kralını yaparım...

*senide benim gibi seven olurmu şimdi haykırsam neolur unutuldun..bir yaz yağmuru yaşla gittin gözümden...            alıntı