*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Kimseyle işim yok  (Okunma sayısı 738 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Kimseyle işim yok
« : Eylül 09, 2022, 01:31:55 ÖÖ »
Kimseyle işim yok,kendi hayatıma odaklı yaşıyorum.O yüzden çok mutlu huzur dolu bir hayatım var bin şükür.
Oynamıyorum !! Neysem o 😉 Ne görüyorsanız o 😉
Mutlu olmak için illa bir insanın gölgesinde yaşamak gerekmiyor,yürürken ardınızda kendi gölgenizi görebilmek bile bir mucize değil mi ?İşte o gölgeye güvenin..Sizi asla bırakmayacak,her durumda ardınızda yanı başınızda olacak olan yine gölgeniz,yine sizsiniz !! 😉 Pozitifim her durumda,mutluyum çünkü en sevdiklerimi sarıp sarmalarım hep,onların düşünceleri benim için kıymetlidir,diğerlerini görmezden gelirim.Yok sayarım,etrafımda tutarım ama benim için etkisiz elemandan öte geçemezler.Mutsuz insanlara önerimdir,enerjinizi yüksek tutun kendinize bol zaman ayırın,onu bunu eleştirmek kulp bulmaya çalışmak açık aramak didiklemek kimseyi herhangi bir yüksek mertebeye getirmez,şekil A'da gördüğüm üzere hâlâ yerinizde sayıyorsunuz değişen birşeyiniz hâlâ yok😉 Demek ki işe yaramıyor fitnelik👍 Booşverin milleti,beni,onu,şunu,bunu...Kendi hayatınızı geliştirecek şeylere vakit harcayın,zaman kıymetli ve kısa. . .Bir çiçeği seyrederken mutlu olun,kahvenizi yudumlarken bulutları izleyin,şarkı söyleyin kimseye aldırmadan içinizden geldiği gibi,güneşin doğuşunu görebilmek için 1 gün erken uyanın,evet haftada sadece 1 gün...Daha sonra neler kaçırmışım diye hayıflanacağınıza kendinize kızacağınıza garanti verebilirim😊 Hepsini yapıyorum,hatta daha fazlasını tek tek yazmaya kalksam sığmaz buralara😊Çünkü kendimi tanıyorum,beni ne mutlu ediyor biliyorum hepsini de hayata geçiriyor yaşıyorum.Hep...Her durumda hamd ve şükür ettigim için,kimseye asalak olmadan,kimseden birşey beklemeden yaşadığım için,vicdan muhasebesi yapabildigim için mutlu olan biriyim ben !! Çünkü hayattan büyük beklentilerim yok !! Helalime haram karıştırmadan,kimsenin hakkına hukukuna girmeden,vicdanım rahat şekilde biten günün ardından başımı huzurla yastığa koyabiliyorsam kafi..Gerçekten kafi... Bakın,ben insanlara yukarıdan bakmıyorum !! 😉 İnsanlar düşünceleri,davranışları,hareketleri ve tavırlarıyla kendilerini aşağıya çekiyorlar.Ben sadece onlara bakmak için kafamı aşağıya doğru eğmek zorunda kalıyorum hepsi bu !! Bunun adı kibir değil,değişmek hiç değil,insanlara hak ettiği gibi davranmaktır....!!
Bakın !! Herkes 9 aylık😉 Bunu kimse unutmasın,hatırlatmak zorunda kalmayayım,sonra zorunuza gidiyor üzülüyorum🤪🤣 Olası düzen bir tepetaklaya bakar,çokta garanti görmeyin bazı şeyleri😉 Kabugunuzu kırılmaz zincirlere ve düzene bağlı kalırsanız arpa boyu kadar yol alamazsınız,maalesef ki garanti sandığınız şeyler aslında garanti değil benden iyi bilmeniz lazım 😉
Kalbinizi karartmayın evlatlarınız ödüyor faturasını sonra görüyoruz...Karma oluşturmayın😉
Ne demişler,dedenin çaldığı erikler gün gelir torununun dişlerini kamaştırır😉
Öperim akşamınızı💋