*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Windows 8 için yolun sonu!  (Okunma sayısı 5032 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Windows 8 için yolun sonu!
« : Ocak 15, 2013, 03:53:03 ÖS »

Windows 8'in bu sürümlerinin süresi bitti!

Eğer hala bu Windows 8'leri kullanıyorsanız, yarın sizi çok sinir bozucu bir durum bekliyor...

Windows 8'in deneme sürümlerinden birini kullanıyorsanız, elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Çünkü işletim sisteminin önizleme sürümleri, yarından itibaren saat başı kendi kendine yeniden başlayacak; yani kullanılmaz hale gelecek.

Windows 8'in geliştirme sürümleri, yani Geliştirici Önizleme, Tüketici Önizleme ve Yayın Önizleme sürümleri Çarşamba günü hizmet vermeyi durduracak. Windows 8'in bu sürümleri açılmaya devam etse de, belirli aralıklarla yeniden başlayacak. Dolayısıyla bu sürümleri kullananların işletim sistemlerini değiştirmeleri, Windows 8'e yükseltmeleri veya farklı bir işletim sistemine geçmeleri gerekiyor.

Microsoft, geliştirme sürümlerini kullanıcılardan geri bildirim toplamak ve mevcut hataları gidermek üzere yayınlıyor. Bu sürümler sonsuz bir kullanım hakkı tanımıyor ve test süresi tamamlandığında sistem, her 60 dakikada bir baştan başlıyor. Kendi kendine yeniden başlayan bir sistemde çalışmanız ise oldukça güç.

Microsoft, 31 Ocak tarihine kadar Windows 8'i indirimli olarak, 80 TL'ye indirmeye sunuyor.Tıkla Yükseltme işlemi için bir Windows XP, Vista veya Windows 7 anahtarına ihtiyacınız var. Bu tarihten sonra Windows 8'in fiyatının önemli ölçüde artması bekleniyor.

CHIP Online