*
Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45


Akülü Tekerlekli sandalye kiralamalarında fiyatlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir. Kiralama prosedürümüz ve sözleşmemiz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.
 
Kiralık Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ürün performansına göre gayet uygun fiyatta bir akülü sandalyedir.
Sağlam çelik şasesi katlanabilir özelliktedir.
Ayaklıklar çıkartılabilir özelliktedir.
Kolçaklar çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir.
Katlanabilir ve demonte edilebilir özelliği ile rahatlıkla taşınıp depolanabilir.
Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlekleri ile rahat bir kullanım imkanı sunar.
İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
Manuel kullanım seçeneği mevcuttur.
Aküler taşıma kutuları ile rahatlıkla sökülebilir.

İLETİŞİM 0544 716 20 45.

*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Acılı Baba ile Epilepsi Hastası Oğlunu Deprem Ayırdı  (Okunma sayısı 192 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20584
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Acılı Baba ile Epilepsi Hastası Oğlunu Deprem Ayırdı
« : Şubat 19, 2023, 03:56:09 ÖÖ »
Acılı Baba ile Epilepsi Hastası Oğlunu Deprem AyırdıKahramanmaraş’tan Aydın’a kendi imkanlarıyla gelen 72 yaşındaki acılı baba yaşadıklarını anlattı. 42 yaşındaki epilepsi hastası oğlunu depremde kaybeden Zeki Çıtak, “Bir saniye olsun yanımdan ayırmadım. Oğlumla birlikte 2 buçuk ay askerlik bile yaptım” diyerek gözyaşı akıttı.

Asrın Felaketi diye nitelendirilen Kahramanmaraş depremi 10 ili yerle bir etti, binlerce kişi hayatını kaybetti. On binlerce bina moloz yığınına dönerken birçok aileyi de birbirinden ayırdı. Kendi imkanları ile Aydın’a gelen ve Adnan Menderes Üniversitesinde tedavi olan Çıtak ailesi de geride 42 yaşındaki oğullarını bıraktı.

“Hastaneden Geldi”

İlk depremden sağ olarak kurtulan Zeki Çıtak ve 42 yaşındaki epilepsi hastası oğlu Tuncay Çıtak ikinci depreme 1 saat kala hastanede tedavi gören ailesini ziyaret edip kendilerine ait kahvehaneye gitti. Saat 1 buçuk sıralarında ikinci depreme yakalanan baba ve oğlu kahvehaneden dışarı kaçabilse de karşı binaların yıkılması ile enkaz altında kaldılar.

“Sesimi Duyan Yok mu?”

Baba Çıtak, 1 saat süren çalışma sonucu komşularının yardımıyla enkazdan yaralı olarak çıktı. Oğluna dışarı koş diye seslendiğini belirten Çıtak, “Ben deprem olur olmaz oğluma kaç dedim. O anlık cehennem gibi oldu her taraf. Meğerse o benden önce çıkmış ki benden 3-4 metre önde yakalanmış. Enkaz altında kaldı. Deprem oğlumu yuttu” dedi.

“42 Senedir Ayrılmadık”

Epilepsi hastası oğlu ile 42 yıldır ayrılmadığını ve 2 buçuk ay askerlik dönemine dahi birlikte gittiklerini söyleyen Çıtak, “42 senedir benle gider benle gelirdi. İnanır mısınız askeri muayenede ona rapor vermediler. Onunla beraber ben de askerlik yaptım. Nereye gittiyse orada. O içerde ben dışarda beraber askerlik yaptık” diye konuştu.

mansetaydin.com


ETİKETLER AydınDepremDepremzedeEnkazEpilepsiKahramanmaraş Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45