*
Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45


Akülü Tekerlekli sandalye kiralamalarında fiyatlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir. Kiralama prosedürümüz ve sözleşmemiz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.
 
Kiralık Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ürün performansına göre gayet uygun fiyatta bir akülü sandalyedir.
Sağlam çelik şasesi katlanabilir özelliktedir.
Ayaklıklar çıkartılabilir özelliktedir.
Kolçaklar çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir.
Katlanabilir ve demonte edilebilir özelliği ile rahatlıkla taşınıp depolanabilir.
Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlekleri ile rahat bir kullanım imkanı sunar.
İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
Manuel kullanım seçeneği mevcuttur.
Aküler taşıma kutuları ile rahatlıkla sökülebilir.

İLETİŞİM 0544 716 20 45.

*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Fincan Ailesi, Engelli Oğulları Sayesinde Depremden Önce Binadan Çıktı  (Okunma sayısı 159 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20584
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Fincan Ailesi, Engelli Oğulları Sayesinde Depremden Önce Binadan ÇıktıKahramanmaraş merkezli depremin vurduğu 10 ilden biri olan Adıyaman, mucize bir kurtuluşa tanıklık etti. Sabaha karşı 7,7’lik ilk sarsıntıda yıkılan bir binada yaşayan Fincan ailesi, engelli oğulları sayesinde depremden saniyeler önce apartmandan çıkmayı başardı. Öte yandan kurtulan ailenin akrabaları ise enkaz altında kalarak can verdi.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili vuran iki büyük depremden mucize haberleri gelmeye devam ediyor. Enkazlarda halihazırda arama-kurtarma çalışmaları devam ederken Adıyaman’dan dikkat çeken bir kurtuluş hikayesi geldi.

Show Haber’de yer verilen bir habere göre, Adıyaman’da bir apartman dairesinde yaşayan Fincan ailesi, engelli oğulları sayesinde depremden saniyeler öncesinde binadan çıkmayı başardı.

“Anne ve Babasını Uyandırıp Binadan Çıkardı”

Gazi ismindeki engelli genç, depremden dakikalar önce anne ve babasını uyandırarak onlara bir şey anlatmaya çalıştı. Çocuklarının çırpınışlarına ilk bakışta anlam veremeyen anne ve baba binadan dışarı çıkmaya ikna oldular. Binadan çıkış anında ise 7,7’lik deprem meydana geldi.

Engelli oğulları sayesinde hayatta kalan ve depremden yara almadan kurtulan Fincan ailesinin yaşadığı apartman ise moloz yığınına dönüştü. Öte yandan Fincan ailesinin diğer katlarda yaşayan akrabaları ise enkazda hayatını kaybetti.

Show Haber


ETİKETLER AdıyamanDepremDepremzedeEngelliEnkazKahramanmaraş Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45