*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Bakan Kaya Esenler'de Şehit ve Gazi Yakınları ile Bir Araya Geldi  (Okunma sayısı 1179 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Bakan Kaya Esenler'de Şehit ve Gazi Yakınları ile Bir Araya Geldi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan İstanbul temasları kapsamında Esenler'de ikamet eden Şehit ve Gazi yakınları ile bir araya geldi.

Burada bir konuşma yapan Bakan Kaya, Şehit ve Gazi yakınlarına hitaben şunları söyledi:

"Sizler en kıymetlinizi, evlatlarınızı, eşlerinizi, kardeşlerinizi bu cennet vatan için şehit verdiniz. Malazgirt’ten, Balkanlar’a, Çanakkale’den, Sakarya’ya, Anadolu’nun her karış toprağında aziz şehitlerimizin kanı, gazilerimizin fedakarlıkları vardır. Vatanı, milleti ve kutsal değerleri uğruna canını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor, tüm gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. İnandığımız değerler uğruna, kahramanca savaşan asker ve polislerimize, güvenlik güçlerimize 15 Temmuz şehit ve gazilerimize selam olsun. Şehitlerimiz, dünya durdukça bu milletin yüreğinde en seçkin bir şekilde var olmaya devam edecektir."

Hükümet olarak her zaman şehit ve gazi yakınlarının yanında olduklarını vurgulayan Bakan Kaya, "Sizlere gece gündüz hizmet etmeyi gurur ve onur meselesi olarak görüyoruz. Hükümet olarak Şehit yakınlarımız, vazife malulleri ve Gazilerimiz için ne yapmamız gerekiyorsa, hiç tereddüt etmeden yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. En ufak sıkıntınız, bizim sıkıntımız. Tüm bürokrasimizle beraber yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum, en küçük sıkıntınızda bana ulaşabilirsiniz" ifadelerini kullandı.

Bakan Kaya konuşmasının ardından masaları tek tek gezerek Şehit ve Gazi yakınları ile sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi.

11.04.2017 - aile.gov.tr

Anahtar Kelimeler : yüzleşebilir, mesaj veren rüyalar görebilirsiniz. Sizde iz bırakan ilişkiler aklınızı meşgul edecektir. Geçmişte sizden gizlenmiş olaylar açığa çıkabilir, yeni gerçekler öğrenebilirsiniz.