*
Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45


Akülü Tekerlekli sandalye kiralamalarında fiyatlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir. Kiralama prosedürümüz ve sözleşmemiz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.
 
Kiralık Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ürün performansına göre gayet uygun fiyatta bir akülü sandalyedir.
Sağlam çelik şasesi katlanabilir özelliktedir.
Ayaklıklar çıkartılabilir özelliktedir.
Kolçaklar çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir.
Katlanabilir ve demonte edilebilir özelliği ile rahatlıkla taşınıp depolanabilir.
Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlekleri ile rahat bir kullanım imkanı sunar.
İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
Manuel kullanım seçeneği mevcuttur.
Aküler taşıma kutuları ile rahatlıkla sökülebilir.

İLETİŞİM 0544 716 20 45.

*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: EYHGM ile Yüksek İhtisas Üniversitesi Arasında Yaşlı Bakım Protokolü İmzalandı  (Okunma sayısı 109 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20311
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
EYHGM ile Yüksek İhtisas Üniversitesi Arasında Yaşlı Bakım Protokolü İmzalandıYüksek İhtisas Üniversitesi ile Genel Müdürlüğümüz Arasında Yaşlı Bakım Alanında Ortak Eğitim Stratejileri ve Politikalarının Belirlenmesi Adına İş Birliği Protokolü İmzalandı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Yüksek İhtisas Üniversitesi arasında yaşlı bakım hizmetlerinin düzenli, etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini temin etmek için ortak eğitim stratejileri ve politikalarının belirlenmesi adına iş birliği protokolü imzalandı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Fatma ÖNCܒnün himayelerinde gerçekleştirilen imza törenine Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Uzm. Dr. Orhan KOÇ, Yüksek İhtisas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa PAÇ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Haydar ŞAHİNOĞLU, Sağlık Bilimleri Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüde KARADAĞ ile Proje Ofisi ve Sürekli Eğitim Merkezi Koordinatörü Gürsin GÜRKAN katıldı.

Protokol ile yaşlı bakım hizmetlerinin düzenli, etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini temin etmek için ortak eğitim stratejileri ve politikalarının belirlenmesi, Üniversitenin mevcut eğitim programlarındaki mesleki uygulama, staj ve araştırma hizmetlerini sürdürmesine yönelik uygulama alanı yaratılması ve ilgili konularda karşılıklı koordinasyonun ve çok yönlü iş birliğinin sağlanmasına yönelik gerçekleştirilecek olan çalışmaların çerçevesinin, koşullarının ve tarafların yükümlülükleri belirlendi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğünün aktif ve sağlıklı yaşlanma çerçevesinde geliştirdiği, politika ve hizmet sunumlarında akademiyle iş birliği alanları günden güne gelişiyor.

aile.gov.tr/eyhgm


ETİKETLER Aile ve Sosyal Hizmetler BakanlığıBakan Yardımcısı Fatma ÖncüEngelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel MüdürlüğüRektör Prof. Dr. Mustafa PaçUzm. Dr. Orhan KoçYaşlı BakımYüksek İhtisas Üniversitesi kayseri engelliler derneği