*
Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45


Akülü Tekerlekli sandalye kiralamalarında fiyatlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir. Kiralama prosedürümüz ve sözleşmemiz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.
 
Kiralık Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ürün performansına göre gayet uygun fiyatta bir akülü sandalyedir.
Sağlam çelik şasesi katlanabilir özelliktedir.
Ayaklıklar çıkartılabilir özelliktedir.
Kolçaklar çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir.
Katlanabilir ve demonte edilebilir özelliği ile rahatlıkla taşınıp depolanabilir.
Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlekleri ile rahat bir kullanım imkanı sunar.
İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
Manuel kullanım seçeneği mevcuttur.
Aküler taşıma kutuları ile rahatlıkla sökülebilir.

İLETİŞİM 0544 716 20 45.

*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Aydın Valiliği Koordinesinde ‘Engelli Veri Bankası’ Kuruldu  (Okunma sayısı 571 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20365
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Aydın Valiliği Koordinesinde ‘Engelli Veri Bankası’ KurulduAydın Valiliği koordinesinde kurumların desteği ile kurulan ‘Engelli Veri Bankası’ ile il genelinde engelli verileri ortaya çıkarıldı, 38 bin 178 raporlu engelli kaydı oluşturuldu. Proje, Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’un sunumuyla tanıtıldı.

Aydın Valiliği koordinesi ve diğer kurum ve kuruluşların da desteği ile geçen ocak ayında başlatılan ‘Engelli ve Süreğen Hastalıklar Bilgi Yönetim Sistemi Engelli Veri Bankası’ projesi tamamlandı. Tamamlanan projede il genelinde 38 bin 178 raporlu engellinin bilgileri toplanarak sisteme girildi. Sisteme kayıtlı olmayanların ise mahalle muhtarları aracılığı ile tespit edilerek sisteme kayıtları yapılacak. Proje kapsamında devlet imkanlarından faydalanmayan engelli kalmaması sağlanacak.

‘ENGELLİLER KRONİK HASTALIKLARA GÖRE BÖLGELERE AYRILDI?

Tamamlanan ‘Engelli Veri Bankası’ projesi Aydın Valiliği Toplantı Salonu’nda Vali Hüseyin Aksoy’un katılımıyla tanıtıldı. Toplantıya İl Sağlık Müdürü Osman Açıkgöz ve Aile ve Sosyal Hizmetler Aydın İl Müdürü Ömer Duran da katıldı.

“Engelli ve Süreğen Hastalıklar Bilgi Yönetim Sistemi Engelli Veri Bankası projesinin sunumunu gerçekleştiren Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, şunları söyledi:”3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolaysıyla Aydın Valiliği koordinesinde bir çalışma yaptık. Engellilerimizin tüm verilerini tek bir sistemde yer alacağı ‘Engelli Veri Bankası’nı hayata geçirdik. Ocak ayından başladığımız ve ilgili kurumlarımızla ortak çalışmamızı sizlerle paylaştık. İl Sağlık Müdürlüğü ve ilgili kurumların katılımıyla bu çalışmaları gerçekleştirdik. Projede ilimizde yaşayan tüm engelli kardeşlerimizin kronik hastalıklara göre bölgelere dağılımını, nedenlerini ve teşhis ve tedavilerini yapılması konusunda bu çalışma yapıldı. Bu projede engelli ve süreğen hastalığı olan vatandaşların sistem üzerinden haritalanması, hizmetin dağılımı ve detayların görülmesi paydaş diğer kurum ve kuruluşların desteği ile sağlıklı bir veri tabanı sonuçlandı. Bireysel açıdan tüm kurumların bünyesinde toplanan veriler bir araya getirildi. Bu çalışmamızın temel amaçlarından birisi de kayıt altına alınmamış olanlar varsa onları da kayıt altına almaktır. Her ay bir ilçede yaptığım toplantılarda muhtarlardan ricamız, devletin sunduğu imkanlardan yararlanmayan vatandaşlarımız varsa onların mutlaka bize bildirmelerini istiyoruz. Bu engellilerin spor, eğitim ve sosyal alanlarda çalışma yapmalarını sağlamak istiyoruz.”

DHA


ETİKETLER Aydın ValiliğiEngelliEngelli Veri BankasıKronik HastaVali Hüseyin Aksoy