*
Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45


Akülü Tekerlekli sandalye kiralamalarında fiyatlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir. Kiralama prosedürümüz ve sözleşmemiz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.
 
Kiralık Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ürün performansına göre gayet uygun fiyatta bir akülü sandalyedir.
Sağlam çelik şasesi katlanabilir özelliktedir.
Ayaklıklar çıkartılabilir özelliktedir.
Kolçaklar çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir.
Katlanabilir ve demonte edilebilir özelliği ile rahatlıkla taşınıp depolanabilir.
Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlekleri ile rahat bir kullanım imkanı sunar.
İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
Manuel kullanım seçeneği mevcuttur.
Aküler taşıma kutuları ile rahatlıkla sökülebilir.

İLETİŞİM 0544 716 20 45.

*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Bakım Hizmeti Alan Engelli Çocuklar Hippoterapi Hizmetinden Faydalanabilecek  (Okunma sayısı 329 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20311
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Bakım Hizmeti Alan Engelli Çocuklar Hippoterapi Hizmetinden FaydalanabilecekEngelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Uzm. Dr. Orhan KOÇ ve Türk Binicilik Spor Vakfı Başkanı Burak KOǒın katılımı ile Türk Binicilik Spor Vakfı ile Genel Müdürlüğümüz arasında Hippoterapi ve Hippoterapist Eğitiminin Standardizasyonu Konulu İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Hippoterapi ve Hippoterapist Eğitiminin Standardizasyonunun geliştirilmesi ve işbirliği kapsamında, Bakanlığa bağlı engelli ve çocuk kuruluşlarında bakım hizmeti alan çocuk ve engelliler, hippoterapi hizmetinden faydalanabilecek.

Hippoterapi eğitimi ile Hippoterapist gözetiminde fiziksel, motor, mental psikolojik veya duyusal bozukluğu olan bireyler ile otizm, serapral palsi, artrit, multiple skleroz, down sendromu, kafa travması, inme, omurilik felci, davranış bozukluğu ve psikiyatrik tanı almış bireylerin fonksiyonel açıdan iyileşmesi veya gelişme sağlaması amaçlanıyor.

Bu protokol ile engelli ve çocukların, hippoterapi ile buluşturulması, hippoterapinin uygulanması faaliyetlerini içeren uygulama projesinin yürütülmesi sürecinde, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı yatılı kuruluşlarımızda korunma ve bakım altında bulunan çocuk ve engellilerin hippoterapiden yararlandırılması, faydalanıcı ailelilerin hippoterapi konusunda eğitim alması hususlarının da Vakıf tarafından yapılması hükme bağlanmıştır.

aile.gov.tr/eyhgm/


ETİKETLER Başkan Burak KoçEngelli ÇocukEngelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel MüdürlüğüHippoterapiTürk Binicilik Spor VakfıUzm. Dr. Orhan Koç