*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Şanlıurfa’da Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyon Toplantısı Yapıldı  (Okunma sayısı 877 defa)

Çevrimdışı bizdevariz.net

• Administrator
  • Sr. Member
Şanlıurfa’da Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyon Toplantısı Yapıldı

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyon toplantısı yapıldı.

Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyon toplantısı, Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman başkanlığında Valilik toplantısı salonunda gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıya Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol ve Komisyon üyeleri katıldı.

Komisyon çalışmalarının aylık planlarını değerlendiren Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, toplumun engelli ve yaşlılar için hayatı kolaylaştırmak anlamında 'farkındalığını' arttırmak için çalışmaların aynı şekilde devam etmesi gerektiğini söyledi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol ise, toplantıda komisyonun çalışmalarının programlandığı şekilde devam edeceğini, engelli ve yaşlı vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için çalışmaların arttırılacağını ifade etti.

Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyon toplantısı görüş ve önerilerin paylaşılması ile sona erdi.

03.04.2015 - İHA

Anahtar Kelimeler : HEP AYNI GÜNÜ YAŞADIM BU GÜN DOĞDUM BU GÜN YAŞADIM VE BU GÜN ÖLECEĞİM GALİBA BEN HEP BU ŞARKIYI SÖYLEYECEĞİM GALİBA