*
Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45


Akülü Tekerlekli sandalye kiralamalarında fiyatlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir. Kiralama prosedürümüz ve sözleşmemiz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.
 
Kiralık Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ürün performansına göre gayet uygun fiyatta bir akülü sandalyedir.
Sağlam çelik şasesi katlanabilir özelliktedir.
Ayaklıklar çıkartılabilir özelliktedir.
Kolçaklar çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir.
Katlanabilir ve demonte edilebilir özelliği ile rahatlıkla taşınıp depolanabilir.
Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlekleri ile rahat bir kullanım imkanı sunar.
İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
Manuel kullanım seçeneği mevcuttur.
Aküler taşıma kutuları ile rahatlıkla sökülebilir.

İLETİŞİM 0544 716 20 45.

*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: DEܒde ‘Şehit Yakınları ve Gaziler Birimi’ Oluşturuldu  (Okunma sayısı 737 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20661
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
DEܒde ‘Şehit Yakınları ve Gaziler Birimi’ OluşturulduDokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Uygulama Araştırma Hastanesinde şehit yakınları ve gazilerin sağlık hizmetlerine hızlı şekilde ulaşabilmeleri amacıyla “Şehit Yakınları ve Gaziler Birimi” oluşturuldu. Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, DEÜ 15 Temmuz Sağlık ve Sanat Yerleşkesi’ndeki DEÜ Uygulama Araştırma Hastanesi bünyesinde kurulan birimin açılışı DEÜ Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar’ın da katıldığı törenle gerçekleştirildi.

Nükhet Hotar, açılışta yaptığı konuşmada, ilgili birimi şehit yakınları ve gazilere vefa duygusuyla hizmete açtıklarını kaydetti. Bölgenin en büyük hastanesi olarak hizmete aldıkları birimi ve faaliyetlerini önemsediklerini belirten Hotar, şunları söyledi:

“Hiçbir şekilde karşılığını ödeyemeyeceğimiz, vatanımız için gözünü kırpmadan kendini feda eden kahraman şehitlerimize ve gazilerimize ne yapsak az gelir. Biz bu çalışmayı bir lütuf olarak değil, geç kalmış bir hizmet olarak görüyoruz. Onlar hiçbir karşılık beklemedi. Dolayısıyla bize düşen, onların hatıralarına, geride bıraktıklarına ve en değerli varlıklarına saygı göstermek, yardımcı olmaktır. Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum”

Tören sonunda Rektör Prof. Dr. Nükhet Hotar’a İzmir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yücel Alphan tarafından tablo hediye edildi. Hotar da Dernek Başkanı Alphan ile etkinliğe katılan şehit eşlerine, 15 Temmuz anısına DEÜ Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından tasarlanan ve İzmir Meslek Yüksekokulu tarafından üretilen özel anı madalyonu hediye etti.

AA


ETİKETLER Dokuz Eylül ÜniversitesiGazilerSağlık HizmetiŞehit Yakınları kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45