*
Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45


Akülü Tekerlekli sandalye kiralamalarında fiyatlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir. Kiralama prosedürümüz ve sözleşmemiz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.
 
Kiralık Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ürün performansına göre gayet uygun fiyatta bir akülü sandalyedir.
Sağlam çelik şasesi katlanabilir özelliktedir.
Ayaklıklar çıkartılabilir özelliktedir.
Kolçaklar çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir.
Katlanabilir ve demonte edilebilir özelliği ile rahatlıkla taşınıp depolanabilir.
Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlekleri ile rahat bir kullanım imkanı sunar.
İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
Manuel kullanım seçeneği mevcuttur.
Aküler taşıma kutuları ile rahatlıkla sökülebilir.

İLETİŞİM 0544 716 20 45.

*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: İzmir’de, Liseli Öğrenciler Forma Projeleri ile TÜBİTAK Finalinde  (Okunma sayısı 643 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20661
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
İzmir’de, Liseli Öğrenciler Forma Projeleri ile TÜBİTAK FinalindeÖzel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (İAOSB) Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri TÜBİTAK Lise Öğrencileri Proje Yarışması’nda ulusal finale kaldı. Bu yıl 12 bölgeden gelen 27 bin 13 projeden sadece bin 440’ı ön değerlendirmeyi geçerken, Ege Bölgesi sergisine toplamda 120 proje davet edildi.

İAOSB Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okulun 10-B sınıfı öğrencilerinden Talha Yılmaz ile aynı sınıftan Yiğit Başaran’ın, danışman öğretmenleri Osman Taşyuran ile yaptıkları “Görme Engelli Bireyler için Braille Alfabesi ile Forma Etiketi” projesi, Sosyoloji alanında Ege Bölgesi birincisi olarak, ulusal finale katılma hakkı kazandı.

“Goalball Maçında Çıkan Fikir”

Okulun Kurucu Temsilcisi, İAOSB Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Karace, birincilik kazanan çalışmanın ortaya çıkma fikrinin yine bir sosyal sorumluluk projesine dayandığını belirterek, “Görme engelli bireylerden oluşan goalball takımı ile okul öğrencilerimizin bir araya geldiği bir turnuva organizasyonunda, engelli oyuncuların farklı renkte forma giydiklerini fark eden öğrencilerimiz, bunun nedenini sorduklarında ‘yardım edecek kimse yoksa hangi rengi aldığımızı bilemiyoruz’ yanıtı alıyorlar. Buradan yola çıkan öğrencilerimiz, Braille alfabesi ile ürünün kategorisini, rengini ve bedenini gösteren etiketler hazırlayarak, görme engelli bireylerin bir ürüne yardım almadan ulaşabilmelerini sağlayacak bu projeyi hayata geçirdiler. Çalışma sürecine başlamadan Braille alfabesini öğrenen öğrencilerimiz, forma tasarımı ile adım attıkları projelerini tüm tekstil ürünlerine uygulamaya başladılar” dedi.

Yarışmanın ulusal finali öncesinde İAOSB’de faaliyet gösteren tekstil firmaları ile projenin tüm ürünlerde uygulanıp, seri üretime geçilmesi konusunda çalışmalar yürüten okul, sanayi içerisinde faaliyet gösteren eğitim kurumlarının katkısını bir kez daha gözler önüne sererken, görme engelli bireyleri bir bağımlılıktan daha kurtarmayı hedefliyor.

Cumhuriyet


ETİKETLER BrailleGörme EngelliİzmirLise ÖğrencileriProje YarışmasıTÜBİTAK kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45