*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Beşiktaş RMK Marine 12 Oyuncuyla 'Yola Devam' Dedi  (Okunma sayısı 1085 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Beşiktaş RMK Marine 12 Oyuncuyla 'Yola Devam' Dedi
« : Eylül 07, 2017, 10:01:35 ÖS »
Beşiktaş RMK Marine 12 Oyuncuyla 'Yola Devam' Dedi

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'nde son iki sezonun şampiyonu Beşiktaş RMK Marine'de 12 oyuncunun sözleşmesi yenilendi.

Beşiktaş Kulübünün internet sitesine açıklamada bulunan genel menajer Erdem Göksel, takımdaki 12 oyuncuyla sözleşme yenilediklerini aktararak, şunları kaydetti:

"Antrenörümüz Tacettin Çıpa, idari menajerimiz Handan Karatekin, masörümüz Gökhan Kesen, mekanikerimiz Ekrem Bektaşoğlu ve oyuncu kadromuzla yeni sezonda da şampiyonluğun en büyük adayıyız. Rakiplerimiz bu hıza ulaşamadı. Rakiplerimizi izliyor ve gereken transferleri düşünüyoruz. Bize her zaman destek olan başkanımız Fikret Orman'a, yönetim kurulu üyemiz Erdal Karacan'a, genel koordinatörümüz Levent Çifter'e, Koç Holding Yönetim Kurulu Şeref Başkanı Rahmi Koç'a ve Koç Holding'e teşekkür ediyorum."

17.08.2017 - trtspor

Anahtar Kelimeler : besin değeri ve doymamış yağ asitleri sayesinde kalp ve damar sağlığında kolesterolün düzenlenmesinde kan dolaşımının ve karaciğer fonksiyonların