*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: KAFKAS “BAHANE ARAMIYORUZ”  (Okunma sayısı 1236 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
KAFKAS “BAHANE ARAMIYORUZ”
« : Ocak 27, 2010, 12:52:51 ÖS »

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, ligin ikinci yarısında işlerinin oldukça zor olacağını söyledi. Kafkas, “İkinci devrede hem yarışacağız hem de takıma yeni dâhil olan kişileri yetiştireceğiz. İşimiz zor ama biz bunu başaracağımız kanaatindeyim. Ligi bitireceğimiz en iyi yerde bitirmek istiyoruz” dedi. 
Kadir Has Tesisleri’nde Gaziantepspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına başlayan Kayserispor’da Teknik Direktör Tolunay Kafkas, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Bir gazetecinin, ikinci devrenin ilk maçı olan Gençlerbirliği karşılaşmasında takımda stres olduğunu ve bunun nedenini sorması üzerine Kafkas, “Sezon arasında yaşanan olaylar beni çok üzdü. Takımda yer verdiğimiz Bilal Aziz ile birlikte 1 ay boyunca Ali Turan olayı çok konuşuldu. Çok iyi hazırlandığımız kamp döneminde bu tip konularla sıkıntılar yaşadık ve pskilojik açıdan etkilendiğimizi düşünüyorum. Şimdi ise yeniden yapılanma dönemine girdik. İkinci devrede hem yarışacağız hem de takıma yeni dâhil olan genç oyuncuları yetiştireceğiz. Bu zor bir görev ama başaracağımız kanaatindeyim” ifadelerini kullandı.
“HEM YARIŞACAĞIZ HEMDE YETİŞTİRECEĞİZ”
Hafta sonu deplasmanda oynayacakları Gaziantepspor maçına da değinen Kafkas, “Rakibimiz ligin ikinci yarısına mağlubiyetle başladı. Kesinlikle sahasında puan kaybetmek istemeyecek. Onun için işimizin zor olacağını bilincindeyiz. Hazırlıklarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Takımımızda Eren Güngör Toledo ve Furkan’ın sakatlıkları devam ediyor. Suleymanou, Perşembe günü aramıza katılacak. Hafta sonu Gaziantep’e 3 puan için gideceğiz. Karşılaşmayı kazanamıyorsak ta hedeflerimiz için kaybetmeden döneceğiz” dedi.
Sezon sonunda kendisinin sözleşmesinin sona ereceğini ve yönetimle herhangi bir görüşme yapılıp yapılmadığının sorulması üzerine başarılı çalıştırıcı, “Benim sözleşmemin sona ermesi sorun değil. Buradaki insanlar beni sevdiği sürece buradayım Süleyman Bey ile bir görüşmem oldu. Elimden geleni yapıyorum. Burası benim için farklı bir yer” diye cevapladı.
Tolunay Kafkas, son olarak ara transfer dönemi bitmeden maddi imkânlar doğrultusunda ikinci kaleci almayı düşündüklerini de sözlerine ekledi.>kayserihaber.com.tr