*
Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45


Akülü Tekerlekli sandalye kiralamalarında fiyatlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir. Kiralama prosedürümüz ve sözleşmemiz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.
 
Kiralık Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ürün performansına göre gayet uygun fiyatta bir akülü sandalyedir.
Sağlam çelik şasesi katlanabilir özelliktedir.
Ayaklıklar çıkartılabilir özelliktedir.
Kolçaklar çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir.
Katlanabilir ve demonte edilebilir özelliği ile rahatlıkla taşınıp depolanabilir.
Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlekleri ile rahat bir kullanım imkanı sunar.
İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
Manuel kullanım seçeneği mevcuttur.
Aküler taşıma kutuları ile rahatlıkla sökülebilir.

İLETİŞİM 0544 716 20 45.

*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: İlyas Ali Daştan, Yazdığı Kitapların Gelirini SMA Hastası Çocuklara Bağışlıyor  (Okunma sayısı 454 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20661
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
İlyas Ali Daştan, Yazdığı Kitapların Gelirini SMA Hastası Çocuklara BağışlıyorAntalya Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda yazar olan İlyas Ali Daştan, yazdığı kitapların gelirini SMA’lı çocuklara bağışladığını söyledi. İlyas Ali Daştan, Antalya’da Spinal Müsküler Atrofi (SMA) hastalığı ile mücadele eden ailelerin yanında olmasıyla tanınıyor. Daştan, ‘Kuş Yuvası’, ‘Kadına Şiddetin Kısır Döngüsü’, ‘Ben Profeministim’ ve ‘Hayata Can Suyu’ kitaplarının yazarı…

İlyas Ali Daştan, son kitabı ‘Hayata Can Suyu’nun gelirini SMA hastası çocuklara bağışlıyor. Daştan, “Kitabımın yazım aşamasında gelirini bağışlamaya karar vermiştim. Antalya’da şu an kampanyalarını yürüttüğümüz 3 çocuğumuz var 2 çocuğumuzun kampanyası yeni bitti. Kitaplarımdan alan herkes çocuklara nefes oluyor. O yüzden SMA’lı çocuklar için kampanyalara destek olalım. Her kitabın çocuklara nefes olması umuduyla” dedi.

“İnsana Umut Olacak”

Daştan, “Türkiye’de SMA ilaçları çok pahalı aileler ne yapacağını bilemiyor. Dernek olarak gündeme getirmek için çok uğraşıyoruz ve uğraşmaya devam edeceğiz. SMA ilaçlarının SGK kapsamına alınmasını istiyoruz fakat şu an görünürde öyle bir şey yok. Ben de ne yapsam diye düşünürken 4. kitabımı yazarken gelirini bağışlamaya karar verdim. Herkesin kendinden bir parça bulabileceği öykülerle dolu olan ‘Hayata Can Suyu’ öykü kitabı insana umut olacak” diye konuştu.

antalyaekspres.com.tr


ETİKETLER AntalyaBağışİlyas Ali DaştanSMA kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45