*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: MUTLULUK GÖZYAŞLARININ  (Okunma sayısı 1016 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
MUTLULUK GÖZYAŞLARININ
« : Eylül 21, 2022, 12:14:49 ÖS »
MUTLULUK GÖZYAŞLARININ

SÜZÜLDÜĞÜ ANLAR...
BELCE KIZ💜🤲🌹
Kına gecemden 28 yıl sonra ilk kına gecesi Belce'miz için yapıldı. O hep sevgi dolu, can bir çocuk, genç oldu. Bana hiç yenge demedi. Önceleri abla, büyüdükçe de Aytül Ablamın verdiği aile içi ismim Tültül'ü kullandı. Malum rahmetli Betül Ablam, Aytül Ablam ve ben Tülin olunca bu kadar "tül"le dolu bir ailede bana da Tültül dendi. Zira herkesin tatlı takma isimleri vardı. Tüm çocukların elebaşısı bendim. Zira ben de gelinden çok aile içinde genç kız, çocuk muamelesi gördüm. Belce'm yollarda hep elimden tutarak gezinir, tertemiz yüreğiyle Emre'mle ilgilenir, evde bana yardım ederdi. Gülce oyuncu, bizi güldüren "örük gözlü" bebeğimizdi. Sonra kuzen Aydıner'imiz ve en sona Oğulbalı kocaman dedeevine geldi.
Oy!!! guzularım benim, gençliğimin gülleri ❤️.
Yani şimdi biz ilk guzumuzu kınaladık, yarın akşam inşallah Düğün yemeği ve kokteyli yapılacak. Gönlüm onlarla canlar...
Beni temsilen de Oğulbalım orada olacak. Allah tamamına erdirsin 🤲.
Sevgili Paskal'ımız yani Aki'mizle hep gönül gönüle, el ele, huzurlu, mutlu, bereket ve sağlıkla yaşayın🤲🧿.
Ne tatlıydınız ve ne mutlu anlar yaşattınız bize.🙏
Sevgiyle kalın. Sizi çok seviyorum 🌹   Bitez-Bodrum

Not: Bu arada iki kere fotoğrafları olay sırasına göre seçerek koysam da Facebook böyle karışık hale getirdi. Herhalde teknik bir konu. Bilemedim🤗.

Sevda her yerde olsun yeter be insanlarım🌿🕊️❤️...
Geceniz hayrolsun 🤲.

Kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45