*
Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45


Akülü Tekerlekli sandalye kiralamalarında fiyatlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir. Kiralama prosedürümüz ve sözleşmemiz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.
 
Kiralık Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ürün performansına göre gayet uygun fiyatta bir akülü sandalyedir.
Sağlam çelik şasesi katlanabilir özelliktedir.
Ayaklıklar çıkartılabilir özelliktedir.
Kolçaklar çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir.
Katlanabilir ve demonte edilebilir özelliği ile rahatlıkla taşınıp depolanabilir.
Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlekleri ile rahat bir kullanım imkanı sunar.
İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
Manuel kullanım seçeneği mevcuttur.
Aküler taşıma kutuları ile rahatlıkla sökülebilir.

İLETİŞİM 0544 716 20 45.

*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: CANLARA TEŞEKKÜR, CANLARA ÖZÜR  (Okunma sayısı 67 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20472
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
CANLARA TEŞEKKÜR, CANLARA ÖZÜR
« : Eylül 21, 2022, 03:20:44 ÖÖ »
CANLARA TEŞEKKÜR, CANLARA ÖZÜR...

Allah yaramıza merhem olanları, varlığımıza eşlik edenleri önümüze çıkarsın.
Bunun olabilmesi için de, önce sizin bu yolda niyetlenip emek vermeniz gerekiyor, bazen sözle, bazen gözle, bazen de ellerinizle. Deva yüreklerde ve Allah'ın devası ise, ancak insanın niyeti, sevgisi, duası ve kesinlikle çaba ve emeğiyle diğer insanlara ulaşıyor, değil mi? Yeter ki siz iyilik yoluna çıkın ve verme-alma yolunda hep akışta kalın.
Hayatta yola hep göğsümü iyiliğe ve iyilerin varlığına açarak çıktım ve bunu görebilenler de hayatıma en ummadığım, çaresiz anımda uğradılar. Hepsine minnettarım. Ben unutabilirim ancak Hak'kın katında adları kayıtlanmıştır bir kere ve Hak unutmaz.
Hayatınıza dokunmuşlara yüzyüze görüşebiliyorsanız teşekkür etme imkanınız var. Hiç görmediğiniz veya çok uzun süredir görmediklerinizin elvermesindeyse, telefonla, yazıyla müteşekkir halinizi biraz daha ifade edebiliyorsunuz. Ancak hiç görmediğiniz, bilmediğiniz, unuttuğunuz, farkında olmadıklarınızın güzel ve iyi niyetleri yine Allah'a malum oluyor.
Ömrüm boyunca hayatıma gerek iyi bir düşünce, gerek bir bakışla, gerekse direkt sözle, iyilikle dokunmuş kim varsa adlı, adsız hepsi her namazda duamdadır. Allah hepsinden razı olsun. Onları ve sevdiklerini hep gözetsin, Ahiret'e intikal etmiş sevdiklerine rahmetiyle muamele etsin.
Bilindiği üzere sosyal medyamda çok takipçim var. Gün boyu hemen hemen sosyal medyaya hiç bakmayan biri olmama rağmen, zamanın etkin kullanımıyla bir şekilde paylaşım ve yazılarım onlara ulaşıyor. Sesi çıkmayanlara ses olmak, suskun gönüllere dokunmak, beyninizdeki güzel şeyleri saklamayaıp aktarmak, önemsemek, önemsenmek, iyiliğe aracı olmak güzel. İşin aslı hemen hep evde olan biri olarak gece yarısı açtığım internetimle yaptığım paylaşımlarla sosyalleşiyorum ben de. Bu sayede çok insan tanıdım, tanındım. Yalnızlıklarımda, zor anlarda hiç de az sayılmayacak şekilde sanaldan insanlar da el verdi bana. Bunun dışında günlük hayatta ne sağlığım ne de gün içinde birkaç saate sığan aktif yaşam şeklim herkese geri dönmeye ve sosyal medyasına bakıp birebir hayatlarını takip etmeye, cevap vermeye müsait değil. Gerçi sağlık ve uğraşılarımdan vakit bile kalsa, 4 bin civarında kişiye ulaşmak mümkün değil. Dert mi yani, sil diyenler varsa, tabiki ara sıra silmeler yapıyorum herkes gibi. Yüzlerce teklifi de siliyorum. Ancak kalanların çoğu gerçekten aktif, hayatınıza çoktan girmiş ya da isimlerini gördükçe artık tanıdığınız gibi oluyor zamanla. Sağolun zamanı hep dolu bu küçük kızı bir şekilde bırakmadığınız için. Yine de daha çok sosyal medya dışında olun. Canlı, aktif, hayatın gerçekten içinde olun; yaşayın, dokunun, koklayın, okuyun, yazın, üretin, dua edin, şükredin, sabredin, az tüketin, iyiliğe vakit ayırın. Benimki öyle çok şükür. Giden her saniye asla geri gelmeyecek, içini doldurun hayatın. Her yaş ölüm için erken değil mi? Cennet yanınızda, unutmayın. Zira Cennet'inizi bu Dünya'da inşa etme imkanı verilmiş size. Beni sevenlere bunu söylemek de borcumdur.
Hakkınızı helal edin lütfen.

Sağlıcakla kalın, seveniniz bol olsun, iyi geceler CANLAR🌹🍀🙏.


Tülin Erol  22.5.2022 Kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45