*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: ANNEM  (Okunma sayısı 745 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
ANNEM
« : Eylül 21, 2022, 03:19:16 ÖÖ »
ANNEM

Nur içinde yat annem.
Minicinimiğim.
Zarif, naif, kibar, şefkatli, fedakar annem🌹.
Bana öyle çok emek verip donattın, öyle çok şeye direndin ki. Çok şanslı bir evlattım ben.
Epey güzel şeyi deneyimlememe, geliştirmeme imkan sağladınız babamla, anneannemle ve kız arkadaşım, ablam saydığım canım teyzem, babannem ve dedemle. Allah hepinizden razı olsun. Bu kadar şeyi bana tattırdın ve dağılma, bir tanesinde ilerle dedin. Ancak geliştirmeye başladığım tüm yeteneklerimi hayati sorumluluklar, rahatsızlıklar nedeniyle önceleyemedim. Dediğin gibi tam olarak birinde ilerleyemedim. Ancak kısa süreli olsa mesleğime çok iyi yaptım ve o aralara öğretmenliği, müziği, çevre ve engelli gönüllüsü olmayı, el sanatlarını, üretimi, şiiri sığdırdım. Hayatım bu nedenle çok şükür renkli geçti. Hamdolsun 🙏🤗.
İyi ki senden doğdum ve her geçen gün yaş alıp rahatsızlığım arttıkça, sana daha fazla benzemeye başladım. Bu yüzden aynaya kendime uzun süre bakamıyorum artık. Senin özlemin hayat zorlaştıkça,yalnız kaldıkça daha da artıyor biliyor musun?
Mekanın Cennet, kabrin pürnur olsun. Topraklar seni sıkmasın.
Rab'bim taksiratını affetsin, rahmetiyle muamele etsin bitanem.
Umarım seni sürekli artan bir sevgiyle seven babam da seninledir.
O aşağıda paylaştığım #2021anısı 'nda anlattıklarımın ardından ruhen ve bedenen çok acılı bir süreç sonunda babam 2021, 13 Eylül'ünde vefat etti. Ölümünden ziyade, ölmeden önce çektiği yalnızlığa yanar içim. Her hasta yakınına gayet iyi bakmış babam bunu da yaşadı son günlerinde.
Rahmet olsun 🤲. Ben babamın çektiği acıyla da biraz daha öldüm annem.
Hakkınızı helal eder misiniz acep? Bu kırılgan dünyamda, böylesi bir yalnızlığı sizi yeterince mutlu edemediğim için mi yaşıyorum be annem, be babam?
Ve bilin ki, her geçen gün Dünya'dan çok, sizin oralara daha yakın hissediyorum.
Kızınız

Tülin Erol . 19.5.2022 Mumcular Bodrum.... Kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45