*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Ege Üniversitesi Farkındalığa Çağırıyor  (Okunma sayısı 1161 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Ege Üniversitesi Farkındalığa Çağırıyor
« : Ocak 06, 2016, 04:57:01 ÖS »
Ege Üniversitesi Farkındalığa Çağırıyor

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım öğrencileri tarafından Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesinin bir adımı olarak "Hislerin Rengi" adlı etkinlik, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Programın giriş konuşmasını Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Prof. Dr. Beril Akıncı Vural yaptı. Programa Çağdaş Görme Engelliler Derneği Başkanı Ufuk Özen de katıldı.

Prof. Dr. Beril Akıncı Vural," Böyle bir etkinliği düzenledikleri için Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü birinci sınıf öğrencilerine teşekkür ederim. Aslında konuşmayı ben yapmayacaktım. Bu etkinliği en başından sonuna kadar koordine eden öğrencilerimizin hakkının olduğunu düşünüyordum. Ancak açılış konuşmasını benim yapmam için ısrar ettiler. Ben de öğrencilerimi kırmak istemedim. Engelleri kaldırmakta engel koymakta bizim elimizde. Biz ve okulumuz bu harekete bir farkındalık yaratmak istedik bunun için de öğrencilerimize teşekkür ederim." dedi.

Hislerin Rengi etkinliğinde konuşma yapan Özen ise "Günlük hayatta ne kadar sorun varsa o kadar engelliyiz ancak engelleri ortadan kaldırdığımızda tam tersi olur" dedi. Özen konuşmasının sonunda herkesi 7 Ocak'ta Konak'ta yapılacak olan farkındalık yürüyüşüne davet etti.

Programa başlamadan önce konuklara dağıtılan göz bantları ile konukların gözleri bağlanarak sesli film etkinliği yapıldı. Programın sonuna doğru da kâğıt katlama etkinliği yapıldı.

06.01.2016 - haberler.com

Etiketler: İŞÇİ OLARAK ATANAMAYACAK Kamu kurum ve kuruluşlarına sürekli işçi olarak girmiş olanların deneme süresi sonunda çalışmaya devam etmeleri halinde aynı tarihli EKPSS puanları ile bir başka kamu kurum ve kuruluşun sürekli