*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Özel Eğitimin Güçlendirilmesi Projesi Kapanış Konferansı  (Okunma sayısı 405 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Özel Eğitimin Güçlendirilmesi Projesi Kapanış Konferansı

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, engelli vatandaşların sağlanan imkanlardan mahrum bırakıldığını ifade ederek, “Bunun için bu uygulandırma süreci inşallah, bundan sonra mümkün olan en yüksek düzeyde erişimi sağlayacak bir fırsatı bize sağlamış olacak” dedi.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, engelli vatandaşların sağlanan imkanlardan mahrum bırakıldığını ifade ederek, "Bunun için bu uygulandırma süreci inşallah, bundan sonra mümkün olan en yüksek düzeyde erişimi sağlayacak bir fırsatı bize sağlamış olacak" dedi.

Milli Eğitim Bakanı Avcı, Sheraton Kongre Merkezi'nde düzenlenen 'Özel Eğitimin Güçlendirilmesi Projesi Kapanış Konferansı'na katıldı. Konferansın kapanış konuşmasını yapan Bakan Avcı, projenin önemine vurgu yaparak, "Projenin normal kapanışından bahsediyoruz. Bu bir son değil aslında başlangıç. Bu projenin kazanımlarını eğitim sistemine aktarımlarını hep birlikte bulacağız. Projenin bizim açısından en önemli özelliklerinden birisi uygulanacak testlerin uygulanması meselesi. Engellilerimizi ne yazık ki sağlanan imkanlardan mahrum bıraktık. Bunun için bu uygulandırma süreci inşallah, bundan sonra mümkün olan en yüksek düzeyde erişimi sağlayacak bir fırsatı bize sağlamış olacak" diye konuştu.

25.09.2014 - İHA

Anahtar Kelimeler : arka planlar htmlkodları google kayıt bedava site animasyon htmlkodları renk paleti htmlkodları sitene ekle chat sohbet htmlkodları html ders  slide show  arama motoru radyo htmlkodları oyun kodları -videolar  online tv  logo yapımı  buton yapımı  arama motorlarına kayıt