*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Didim'de Engelli Aracı Kullanımı İçin Protokol İmzalandı  (Okunma sayısı 412 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Didim'de Engelli Aracı Kullanımı İçin Protokol İmzalandı

Didim'de engelli aracının kullanımı için protokol imzalandı.

Didim ve Yöresi Engelliler Derneği bünyesinde kurulan ve Didim Kaymakamı Ersin Emiroğlu'nun eşi Zeynep Emiroğlu'nun öncülüğünü üstlendiği "1001 Sevgi Gönüllüleri" oluşumunun katkılarıyla alınan engelli minibüsünün masraflarının Didim Belediyesi tarafından karşılanması amacıyla protokol imzalandı.

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, belediye olarak Kaymakam Ersin Emiroğlu'nun önderliğinde bu çalışmaya dahil olduklarını ifade ederek, "Bu gerçekten önemli bir hizmet. Belediye olarak engelli aracı bulundurma mecburiyetimiz vardı. Bu hizmeti Didim ve Yöresi Engelliler Derneği işbirliğiyle yürütmek istedik. İhtiyacı olan vatandaşlarımıza iki kurum bu hizmeti vermeye başlıyor" diye konuştu.

Kaymakam Ersin Emiroğlu, Belediye Başkanı Deniz Atabay ve Didim ve Yöresi Engelliler Derneği Başkanı Bedri Altıntaş protokolü imzaladı.

24.07.2014 - AA

Anahtar Kelimeler : 2009 sonunda California Üniversitesi'nde görevli Prof. Rebecca Smith-Bindman'ın 1.119 kişiyi inceleyerek yürüttüğü araştırmada tek bir tomografinin 442 göğüs röntgenine ve 74 mamografiye (meme röntgeni) eş oranda radyasyon yaydığı ortaya çıkmıştı.