*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: İş Adamından Engellilere Albümlü Destek  (Okunma sayısı 430 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
İş Adamından Engellilere Albümlü Destek
« : Ağustos 31, 2014, 01:43:26 ÖS »
İş Adamından Engellilere Albümlü Destek

Antalya'nın Alanya ilçesinde TAU Turizm ve Platinum İnşaat sahibi Atilla Alsaç, geliri engelliler adına bağışlanmak üzere "Sen Değilmisin" adlı bir müzik albümü çıkardı.

Önümüzdeki günlerde klip çekimlerine başlayacağı albümünün tanıtımını yapan iş adamı Atilla Alsaç, CD'lerden elde edilecek gelirin tamamını engellilere bağışlayacağını belirterek, "Benim Antalya ve Alanya'da şirketlerim var. Maddi anlamda bir kaygım yok. Ancak müzik benim yaşam tarzım. Şarkı söylerken kendimi mutlu hissediyorum. Ben hem kendi duygularımı şarkılarımla ifade ediyorum, hem de engelli vatandaşlarımız için bir projeye imza atmak istiyordum" dedi.

Çıkardığı "Sen Değilmisin" adlı albümünün tanıtımını yaptığını belirten Atilla Alsaç, albümünün kısa süre sonra müzik piyasasında olacağını da sözlerine ekleyerek, "Engellileri görmezden gelmeyin" dedi.

23.07.2014 - İHA

Anahtar Kelimeler : Vücüdun maruz kaldığı radyasoyn Hiroşima'da atom bombasından kurtulan kişilerdeki kadar Normal röntgenden onlarca kat fazla radyasyon verilmesine neden olan tomografi çekimlerine İngiliz Sağlık Bakanlığı'ndan yasak geldi.