*
Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45


Akülü Tekerlekli sandalye kiralamalarında fiyatlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir. Kiralama prosedürümüz ve sözleşmemiz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.
 
Kiralık Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ürün performansına göre gayet uygun fiyatta bir akülü sandalyedir.
Sağlam çelik şasesi katlanabilir özelliktedir.
Ayaklıklar çıkartılabilir özelliktedir.
Kolçaklar çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir.
Katlanabilir ve demonte edilebilir özelliği ile rahatlıkla taşınıp depolanabilir.
Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlekleri ile rahat bir kullanım imkanı sunar.
İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
Manuel kullanım seçeneği mevcuttur.
Aküler taşıma kutuları ile rahatlıkla sökülebilir.

İLETİŞİM 0544 716 20 45.

*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Emeklilikte Yaşa Takılanlar Kayseri Platformu Dertlerini İngilizce duyurmaya Çal  (Okunma sayısı 6709 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20661
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Emeklilikte Yaşa Takılanlar Kayseri Platformu Dertlerini İngilizce duyurmaya Çalıştılar1999 yılındaki yasal düzenleme ile emekliliklerinin yaşa takıldığını ve bugüne kadar kimsenin kendi sorunları ile ilgili çözüm üretmediğini açıkladı.

Türkiye Emeklilikte Yaşa Takılanlar Platformu Kayseri Grubu, 1999 yılındaki yasal düzenleme ile emekliliklerinin yaşa takıldığını ve bugüne kadar kimsenin kendi sorunları ile ilgili çözüm üretmediğini açıkladı. Grup, mağduriyetlerini İngilizce basın açıklaması yaparak ifade etti.


Türkiye Emeklilikte Yaşa Takılanlar Platformu Kayseri Grubu, Kayseri Cumhuriyet Meydanı'nda basın açıklaması yaptı. Platformun Kayseri Grubu Başkanı Hasan Sağlam, devletin kendilerini mağdur ettiğini belirtti. 90 dakikalık bir maça çıkıldığında devletin maçın kurallarını değiştirdiğini anlatan Sağlam, 1999 yılında iktidar ortağı üç partinin yasal düzenleme çıkardığını ve bugün AK Parti'nin bu yasal düzenlemeyi desteklediğini belirti. Meclis'te yasal düzenleme ile ilgili oylamaya Bakan Faruk Çelik'in 'hayır' yönünde el kaldırdığını belirten Sağlam, "Sayın Başbakanımızın bizim sesimiz duymasını istiyoruz. Gerekiyorsa kendilerine yalvarıyoruz. 5 milyon insan ailesiyle birlikte mağdur. 1.5 milyon insan yaşa takılmış durumda. Bu konuda aileler yıkılıyor. İnsanlar iş bulamıyor. Devlet genç olduğumuzu ve çalışabileceğimizi söylüyor. İş için gittiğimiz yerde ise 25 yaşındaki insan dururken bizi almayacaklarını beyan ediyor. Bu sorunun çözülmesini istiyoruz." dedi. Sağlam, milletvekillerinin 29 yaşında emekli olduğunu ve 8 bin Euro maaş aldığını, vatandaşın mağdur edilmesinin ise haksızlık olduğunu ifade etti.
 
 
Hasan Sağlam, daha önceki toplantılarında birçok kez açıklamada bulunduklarını ama seslerini duyuramadıklarını, bu kez mağduriyetlerini İngilizce duyurmak istediklerini belirtti. Yaş mağduru Muharrem Aslan'ın kızı Tuğba Gül Aslan, yaş mağdurları adına hazırlanan İngilizce basın açıklamasını okudu. İngilizce basın açıklamasının ardından grup olaysız bir şekilde dağıldı. Basın açıklamasını takip eden çok sayıda vatandaş, alkışlarla gruba destek verdi.

kayseri.net.tr