*
Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45


Akülü Tekerlekli sandalye kiralamalarında fiyatlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir. Kiralama prosedürümüz ve sözleşmemiz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.
 
Kiralık Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ürün performansına göre gayet uygun fiyatta bir akülü sandalyedir.
Sağlam çelik şasesi katlanabilir özelliktedir.
Ayaklıklar çıkartılabilir özelliktedir.
Kolçaklar çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir.
Katlanabilir ve demonte edilebilir özelliği ile rahatlıkla taşınıp depolanabilir.
Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlekleri ile rahat bir kullanım imkanı sunar.
İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
Manuel kullanım seçeneği mevcuttur.
Aküler taşıma kutuları ile rahatlıkla sökülebilir.

İLETİŞİM 0544 716 20 45.

*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Valilik'ten Şehit Ve Gazi Ailelerine İftar Yemeği  (Okunma sayısı 6926 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20661
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Valilik'ten Şehit Ve Gazi Ailelerine İftar Yemeği
« : Temmuz 23, 2013, 12:01:23 ÖS »
Valilik'ten Şehit Ve Gazi Ailelerine İftar YemeğiKayseri Valiliği tarafından, şehit aileleri, gazi ve yakınlarına iftar yemeği verildi.

Kayseri Valiliği tarafından, şehit aileleri, gazi ve yakınlarına iftar yemeği verildi. 269 şehit ailesi, 153 gazi ve 440 muharip gazi ile 41 kore gazisinin bulunduğu Kayseri’de, düzenlenen iftar programı toplam 1300 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 
    Kıranardı’nda özel bir restoranda düzenlenen iftar programına şehit aileleri, gaziler ve yakınları  ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Valisi Orhan Düzgün ve eşleri, Garnizon Komutanı Hava Pilot Tümgeneral Ali Demiral ve eşleri başta olmak üzere protokol üyeleri ve eşleri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

 
    İftar programına ilk olarak gelen Kayseri Valisi Orhan Düzgün, eşi Gül Düzgün ile birlikte şehit aileleri, gazi ve yakınları ile yakından ilgilendi. 2004 yılında Şırnak’ta şahadete eren Astsubay Kıdemli Çavuş Suat Sarı’nın 1.5 yaşındaki yeğeni Nisa Nur’u kucağına alarak seven, şehit anne, baba ve eşleri ile sohbet edip, dertlerini dinleyen Vali Düzgün ve eşi Gül Düzgün, devletin kucaklayıcı şefkatinin her zaman yanlarında olduğu mesajını verdi.

 
    Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile diğer protokol üyelerinin programa katılımlarıyla birlikte şehit aileleri, gazi ve yakınları istek ve önerilerini birinci elden iletme imkanı buldu.

 
    İftar yemeğinin ardından şehit aileleri, gazi ve yakınlarına hitaben konuşan Vali Orhan Düzgün, ‘’Bugün Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde al bayrağımız şanlı gönderimizde dalgalanabiliyorsa, ezanlarımız susmuyorsa, bugün bu iftarı huzur ve güven içerisinde yapabiliyorsak bunu şehitlerimize ve kahramanca savaşarak mücadele eden, bugün aramızda bulunan değerli gazilerimize borçluyuz’’ diyerek sözlerine başladı.

 
    İftar öncesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile birlikte şehit aileleri, gazi ve yakınlarına hoş geldin deme fırsatı bulduklarını, Kore’den Kıbrıs’tan başlayarak yakın dönemden günümüze kadar gazi olan, yakınlarını şehit veren şehit aileleri ile kaynaştıklarını hatırlatan Vali Düzgün, ‘’Sizler evlatlarınızı, kardeşlerinizi, eslerinizi şehit vererek bu milletin gönlünde taht kurdunuz. Onlar artık sadece sizlerin değil, bu milletin evladı oldular. İnşallah bundan sonrada onların hatıralarını yaşatmak ve yüksek tutmak üzere hepimiz elimizden gelen gayreti göstereceğiz.’’ diye konuştu.

 
    Vali Düzgün, şöyle devam etti:

 
    ‘’Son dönemde şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin imkânlarının iyileştirilmesi konusunda pek çok düzenlemeler oldu. Türkiye Millet Meclisi’nde kabul edilen yeni yasayla da şehit ailelerimize yeni imkânlar getirildi. Bundan sonraki dönemler içerisinde bu kutsal günlerin yüzü suyu hürmetine çok daha az şehit ve gazimizin olacağı günlerin hüküm sürmesini diliyorum. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.’’


    Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kayseri Şube Başkanı Osman Balcı ise ‘’Sayın Valimin düzenlediği iftar yemeğine hoş geldiniz’’ diyerek başladığı kısa konuşmasında ise Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız başta olmak üzere protokol üyeleri ile şehit aileleri, gazi ve yakınlarına katılımlarından dolayı teşekkür etti.

 
    Son olarak konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da, Kayseri Valiliği’nce düzenlenen iftar programında, şehit aileleri, gazi ve yakınları ile bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek şehitlerin emanetlerine her zamankinden daha fazla sahip çıkmaya devam edeceklerini söyledi.

 
    "Türkiye'deki bütün siyasi, ekonomik ve sosyal başarıları asıl tamamlayacak olan çözüm sürecidir" diyen Bakan Yıldız, Devletin şehit ve gazilerin özlük haklarına yönelik çeşitli düzenlemeler yaptığını hatırlatarak şöyle devam etti:


 
    "Tabii ki Türkiye'deki bu ağız tadımızı bozmak isteyenler, bu gayretlerimizi boşa çıkarmaya çalışanlar tarihimizde her zaman olduğu gibi bundan sonra da olabilir. Bizim irademiz,  bu ülkenin idaresine konan irade buna hiçbir zaman müsaade etmeyecektir. Özellikle çözüm süreci içerisinde terör belasından kurtulmayla alakalı önemli bir nokta yakalandı. Tek vatan, tek bayrak,  ve tek devletle alakalı bütün yaptığımız çalışmalar inşallah sonucuna ulaşmış olacak. Türkiye'deki bütün siyasi, ekonomik ve sosyal başarıları asıl tamamlayacak olan bu çözüm sürecidir. Bölgemizi görüyorsunuz, ekmeğine gözyaşını katık ederek oruç açan kardeşlerimiz var. Suriye'de, Irak'ta ve Mısır'da siyasi istikrarını şu veya bu sebeple kaybetmiş olanlar var. O yüzden bizler hiçbir zaman için zulmü alkışlayamayız, zalimle beraber olamayız. Doğru yaptığımız kadar güçleneceğiz, güçlendiğimiz kadar da doğru yapmaya devam edeceğiz."


 
    Konuşmaların ardından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Vali Orhan Düzgün ve protokol üyeleri şehit aileleri, gazi ve yakınlarının sorunlarını dinleyip, dileyenler ile fotoğraf çektirdi.


 
    Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız,  iftar öncesi Melikgazi Belediyesince Erenköy Mahallesi'ne yaptırılan kanal ve yolun açılışını yaptı. Programa Vali Orhan Düzgün de katıldı.

kayseri.net.tr