*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Sette Sakatlanan Jennifer Lawrence: Böyle Bir Filmde Oynamayacağım!  (Okunma sayısı 1206 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Sette Sakatlanan Jennifer Lawrence: Böyle Bir Filmde Oynamayacağım!

Jennifer Lawrence'in rol aldığı son film "Mother!" iyi eleştiriler alsa da oyuncu bir daha bu tarz bir projede çalışmayacağını söyledi.

Filmin Londra prömiyerinde Good Morning Britain'e konuşan ünlü oyuncunun sette feci bir şekilde sakatlandığı ortaya çıktı:

"Çok efor sarf ettiğimden dolayı diyaframımı fazla zorladım, vücudumdaki oksijenin bittiğini fark ettim, daha sonra burnuma oksijen tüpü bağladılar." Lawrence yönetmene de kızmaktan geri durmadı: "Darren'ın tek düşündüğü şey ise sahneyi tekrar çekip çekemeyeceğimizdi, benim aklımdan geçen ise şuydu: git kendini becer!"

"Sanırım bir daha böyle bir şey yapamayacağım, yapacağım şey sakin takılmak" diyerek, aksiyondan bir süre uzak duracağını da itiraf etmiş oldu.

Bunun dışında ise film prömiyerinde çok beğenilmiş, yönetmen Darren Aronofsky'in yakın arkadaşlarından biri filmi "hayat-değiştiren" bir türde olarak yorumlamış: "Hem üzecek hem aklınızı yerinden oynatacak"

Korku filmi yazarlarından Mylo Carbia ise Twitter'dan yaptığı yorumda çitayı arşa çıkardı: "A Clockwork Orange"dan sonra en tartışmalı blockbuster film olacak."

Ancak filmin bu kadar beğenilmesinin yanında Venedik Film Festival'inde yuhalandığını da belirtelim.

Mother! 29 Eylül'de vizyona girecek.

08.09.2017 - sinemia.com

Anahtar Kelimeler : gülümseyerek bakamam bir şeyleri hemen kavramayabilir çabucak anlamayabilirim belki Ama sen yine anlat bana anne!Defalarca anlat Benden sakın VAZGEÇME yoksa