*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Gönül Elleri Çarşısı Eğitim Startını Verdi  (Okunma sayısı 864 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Gönül Elleri Çarşısı Eğitim Startını Verdi
« : Eylül 11, 2012, 11:02:09 ÖÖ »

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Eğitim Komisyonu engelli çocuklara yönelik 2012-2013 eğitim yılı startını verdi. Evlerinden Belediye servis arabalarıyla alınan engelli öğrenciler haftanın 4 günü, resim, müzik, dans ve tiyatro dersleri alacak. Kursun ilk dersine katılan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ailelere "Lütfen çocuklarınızı evlerinizden, dört duvar arasından çıkarın. Tek engel eğitimsizlik" mesajını verdi.

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, ilçedeki engelli çocuklara yönelik çalışmaları ile takdir kazanıyor. Haftanın 4 günü engelli çocuklara yönelik resim, müzik, dans ve tiyatro dersleri düzenleyen Gönül Elleri Çarşısı, düzenleyeceği gezilerle de, engelli çocukların hayata daha sıkı bağlanmasını sağlayacak. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı'nda haftanın 4 günü, gönüllü öğretmenler tarafından verilen derslerde engelli çocuklar, birçok sanat dalı ile yeteneklerini sergiliyorlar. Pazartesi günleri dans, salı günleri müzik, perşembe günleri resim ve cuma günleri tiyatro derslerinin verileceği Gönül Elleri Çarşısı'nda, zaman zaman da sinema, tarihi yerler, hayvanat bahçesi, milli parklar gibi yerlere geziler de yapılacak.

11.09.2012 – Dokuz Sütun