*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: İstanbul Gelişim'den Kaza Geliyorum Der  (Okunma sayısı 1262 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
İstanbul Gelişim'den Kaza Geliyorum Der
« : Nisan 24, 2012, 12:38:12 ÖÖ »

İstanbul Gelişim Sanat Ünlü Tiyatro Ustası Erkan CAN Yazar Tuncer CÜCENOĞLU Vatan ŞAŞMAZ Mehmet ali NALABANT ve Zahrettin ÇELİK İle beraber,kadın hakları,sokak çocukları ile engellilere destek vermek üzere-78 ilde sergiledikleri tiyatro oyunları ile Halkın Dikkatlerini çekmek üzere Çeşitli Projeler ile katkı sağlamaya çaba harcıyorlar.

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Genel sanat yönetmenliğini Erkan CAN'ın yaptığı yönetmenliğini Zahrettin ÇELİK'in üstlendiği “KAZA GELİYORUM DER” Büyük bir keyifle seyircilerin beğenisine sunuldu.

Oyuncular: Serkan Kan Nergis Başaran Ali Demir Rabia Mütevelli, Ercan Erdoğdu, Ali Murat Karaaslan Cesur Melek Ve Yaşar Ayvacı'nın rol aldığı tiyatro oyunu büyük beğeni topluyor.

Cumhurbaşkanlığı onaylı ve Emniyet Genel Müdürlüğü katkılarıyla, İstanbul Valiliği emniyet desteği ile İstanbul gelişim sanat tarafından "Kaza geliyorum der" isimli oyun engellilerin de istediği zaman engel tanımadığını ispatladı.

11 mayıs Profilo Kültür Merkezi'nde düzenlenen tiyatro oyununda , trafikte kurallara uyma ve insanlar arasındaki saygıya vurgu yapılıyor..istanbul ve ilçelerinde özürlü vatandaşların sosyal aktiviteler organizasyonu çerçevesinde birçok özürlü derneğinin katılımı ile gerçekleştirilen tiyatro gecesinde özürlü vatandaşlar kısa bir süre de olsa hayatın gerçeklerinden uzaklaşarak mutlu dakikalarını oyuncularla birlikte paylaştı.

Programa elite dergi yetkililerden muharrem erdemir ve İstanbul şizofrenler engelliler sokak çocukları koruma ve yardımlaşma derneği, İstanbul valiliği ve İstanbul emniyet müdürlüğü ile koordineli olarak segilenen oyuna vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor..

23.04.12 – E-HA