*
Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45


Akülü Tekerlekli sandalye kiralamalarında fiyatlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir. Kiralama prosedürümüz ve sözleşmemiz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.
 
Kiralık Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ürün performansına göre gayet uygun fiyatta bir akülü sandalyedir.
Sağlam çelik şasesi katlanabilir özelliktedir.
Ayaklıklar çıkartılabilir özelliktedir.
Kolçaklar çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir.
Katlanabilir ve demonte edilebilir özelliği ile rahatlıkla taşınıp depolanabilir.
Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlekleri ile rahat bir kullanım imkanı sunar.
İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
Manuel kullanım seçeneği mevcuttur.
Aküler taşıma kutuları ile rahatlıkla sökülebilir.

İLETİŞİM 0544 716 20 45.

*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Polatlı'da Engelliler İlk Kez Bilgisayar Kullandı  (Okunma sayısı 1681 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20510
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Polatlı'da Engelliler İlk Kez Bilgisayar Kullandı
« : Temmuz 08, 2011, 03:06:11 ÖS »


Kursun açılışına, İŞKUR Ankara İl Müdürü Talip Altuğ, Polatlı Belediye Başkanı Yakup Çelik, Polatlı Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Yılmaz ve çok sayıda engelli vatandaş ile yakını katıldı. 3,5 ay sürecek olan kurs, 5'er kişilik 2 grup halinde gerçekleştirilecek, kursiyerlerin sigorta primlerinin yatırılması yanında, kurs süresince kursiyerlere günlük 15 TL, aylık 350 TL ücret ödenecek.

İŞKUR Ankara İl Müdürü Talip Altuğ, engellilere yönelik daha önce de kurslar açtıklarını, engelli kursiyerlerin ücret ve sigorta primlerini yatırdıklarını ifade etti. Altuğ, kurs malzemelerinin kurumlarından sağlandığını ve kurs taleplerini boş çevirmediklerini söyledi.

Altuğ, "Kursiyerlere 350 TL cep harçlığı veriyoruz, sigorta primlerini yatırıyoruz. Yasal olarak iş yerlerinin engelli birey çalıştırmak zorunluluğu var. Bunun cezası var. Engellileri elimizden geldiği kadar istihdam etmeye çalışıyoruz. Bizim kurumumuzdan işbaşı yapanların sigortalarını 42 ay kurum olarak biz yatırıyoruz." dedi.

Polatlı Belediye Başkanı Yakup Çelik ise Beyazay Derneği'nin, açılışından itibaren yaptığı çalışmalarla kendini fark ettirdiğini, engellilere yönelik bilgisayar kursunun da bunlardan birisi olduğunu kaydetti. Çelik, şöyle dedi:

"Bir sivil toplum kuruluşunun, belediye ile kaymakamlıkla, İŞKUR'la, bakanlıklarla birlikte içiçe çalışarak ortaya eser koyduğunu, proje koyduğunu da biz böylece görmüş ve tanımış oluyoruz ki diğer derneklere öncülük ettiğini, örneklik ettiğini görüyoruz. Belediye olarak her zaman yanlarında olduğumuzu, dernek vasıtasıyla Polatlı'daki engelli arkadaşlarımızın sorunlarına çözüm üretmek, onlara ulaşmak ve aynı zamanda hükümetimizin engelliler için üretmiş olduğu projeleri Polatlı'da tatbik etmek hususunda, Beyazay Derneği'nin ayrı bir gayreti var. İŞKUR Ankara il müdürümüze de Polatlı'ya ilişkin projelere yakın ilgisinden dolayı teşekkür ederken, ilçemize İŞKUR ilçe müdürlüğü beklediğimizi de buradan ifade ediyorum. Bu kurstan yararlanacak engelli arkadaşlarımıza da hayırlı olmasını diliyorum."

Beyazay Derneği Polatlı Şube Başkanı Ziya Suluyer ise derneklerinin ürettiği ve hayata geçirdiği projelerle engellilerin eğitim ve hayat kalitesini yükseltmek için çalıştıklarını belirterek, İŞKUR'la birlikte 3 buçuk ay sürecek bilgisayar kursu açtıklarını ifade etti.

08.07.11 - TimeTürk