*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Kirik Hayeller  (Okunma sayısı 2209 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Kirik Hayeller
« : Şubat 10, 2008, 05:46:45 ÖS »
Kirik Hayeller

Sehirde yakin bir köyde resit adinda bir cocuk yasardi birde komsularinin güzel kizi suna.Resit ile suna okula birlikte gidip birlikte dönerlerdi birlikte oynayip birlikte ders calisirmis bir birlerini o kadar cok severmiski 1 saat görmeyince bir birlerini özlermin sunanin babasi yurt disinda calisiyormus zaman gelmis temelli dönüs yapmis ve esine demiski hanim artik sehirde yasiyalim bu köyden ayrilalim, hem sunanin gelecegi hemde büyük kiziminiz gelecegi daha parlak olur diye düsümüs baba ve bunu suna resit e anlatinca cok üzüldü aradan gecen zamanla resit 17 yasina gelmistir fakat bir birlerinin aklindan hic cikmiyormus sevgileri ve resit ailesine der artik ben sehirde calismak istiyorum ve sehirin yolunu tutar ve sunanin oturdugu sempti bulur ve hergün ise giderken balkonlarinin altinda biraz duraklar ve devam edermis
günlerden girgün suna balkonda camasir asarken bir gencin bakislariyla kilitlenmis gibiydi ve hemen hey sen resit degilmisin asagidan bir ses evet ben resitim sende sunasin degilmi
Suna bir kosuyla merdivenleri ikili basamak atliyarak acele bir sekilde uzun yillar görmedigi ilk göz agrisi resitin yaninda solugu alir ve hemen eve davet eder babasi sunanin sehirde ufak bir dükkan acmistir evde sadece ablasi ve annesi vardir resit cekinerek kapinin önünde ayaklabilarini cikartir basini öne egerek selam verir ve sunanin annesi oglum buraya geldigimizden beri sunanin dilinden ve aklindan seni hic atamadi
Resit cok gururlandi ve gecen zamanda suna ve resit eskisi gibi her gün sinamaya gidiyor sahilde geziyor parklarda dolasiyorlardi fakat hic bir zaman elinden tutamiyor yüregi yerinden cikiyordu ama ikisinin gönül sevgisi bir birine o kadar bagliydiki gözleriyle adeta sevisiyorlardi aralarindaki saygilarindan dolayi
Ve resit in askerligi geldi catti ve sunaya evlenme teklifinde bulundu sunanin cevabi Resit ben köye dönemem alistim sehire Resitte o zaman bir nisan takalim ve gelince bir caresine bakariz der ve Allahin selamati üzerine asker ocagina gider
Aylar yillari kovalar ve bir gün teskeresini alir resit hemen solugu sunanin yaninda alacakti ki bir haberke yikilir
O sevdigi kiz asla köye gelin gitmem diyen sevdigi kiz o köyde yasiyan teyzesinin ogluyla evlenmisti

BÜYÜK HAYELLERIN VE BÜYÜK UMUTLARINHAYAL KIRIKLARIDA BÜYÜK OLUR'

SAYGILARIMLA
    alıntı

Mutluluğa Engel Tanımayan Yüreklerle Buluşma Noktamız

DESTEKLEDİKLERİMİZ        www.melleseferi.com              www.belsin.net          www.kevad.org           www.erciyesengelliler.com