*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Şanlıurfa’da Görevli Türkçe Öğretmeni Kansere Yenik Düştü  (Okunma sayısı 684 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Şanlıurfa’da Görevli Türkçe Öğretmeni Kansere Yenik Düştü

Şanlıurfa’da Güçlü Ortaokulu’nda görev yapan Türkçe Öğretmeni Ersin Kırmızıaslan, kanser nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Güçlü Ortaokulu’nda görev yapan Türkçe Öğretmeni Ersin Kırmızıaslan’ın tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini paylaştı.

Kırmızıaslan’ın kanser hastası olduğu ve uzun süredir hastanede tedavi gördüğü kaydedildi. Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

“Bugün gönlümüz hüzünlü, gözlerimiz yaşlı… Şanlıurfa Güçlü Ortaokulu’nda görev yapan Değerli Türkçe Öğretmenimiz Ersin Kırmızıaslan uzun zamandır tedavi gördüğü kanser hastalığına yenik düşmüştür. Öğretmenimize Allah’tan rahmet, ailesine, öğrencilerine ve sevenlerine sabır diliyorum. Tüm eğitim camiasının başı sağ olsun”

Urfa Pusula

ETİKETLER Güçlü OrtaokuluKanser HastasıÖğretmenŞanlıurfa Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45