*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Kayseri Tekerlekli Sandalye Kiralama Hizmeti 0544 716 20 45 TALAS  (Okunma sayısı 1208 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20676
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Kayseri Tekerlekli Sandalye Kiralama Hizmeti 0544 716 20 45 TALAS

Tekerlekli sandalye kiralama hizmeti almak, kısa süreli olarak tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duyulan durumlar için oldukça mantıklı bir seçenektir. Sandalye satın alma külfetine katlanmak zorunda kalmazsınız. İhtiyacınız kadar ürün kiralayıp, ihtiyacınız kadar kiralama yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için 0544 716 20 45 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye Kiralamak Avantajlı mıdır?

Evet, tekerlekli sandalye kiralamak avantajlıdır. Özellikle kısa süreli kullanımlar için birçok kişi tekerlekli sandalye satın almak istememektedir. Bu nedenle tekerlekli sandalye kiralama yoluna gitmektedir. İhtiyacınız olmayan bir ürünü satın almak yerine ihtiyacınız olan süre kadar kiralamak daha avantajlıdır.

Hem ev içinde hem de sokakta kullanmaya uygun olan sandalyeler kiralayabilirsiniz. Böylece tedavi bitişinde elinizde sandalye kalmamış olur.

Sandalyeler kiralama hizmetlerinden sonra dezenfekte edilerek tekrar kullanım için hazırlanmaktadır.

Haftalık Tekerlekli Sandalye Kiralama

Minimum 1 hafta süreyle kiralama yapabileceğiniz klasik tekerlekli sandalyeler ya da fonksiyonel sandalyeler haftalık kiralık tekerlekli sandalyelerdir. Klasik sandalyeler kısa süreli transferler için, fonksiyonel sandalyeler ise daha uzun süre üzerinde vakit geçirmeye uygun tasarlanmış sandalyelerdir.

Aylık Tekerlekli Sandalye Kiralama

En az bir ay süreyle kiralama yapabileceğiniz, ev içi ve ev dışı kullanıma uygun modellerdeki tekerlekli sandalyelerdir.  Aynı zamanda en fazla kiralaması tercih edilen kiralık tekerlekli sandalyelerdendir. Aylık kira protokolü imzalayarak hemen sandalyenizi kiralayabilirsiniz. Kiralama işlemleri mağazamızda yapılmaktadır.

Kayseri Tekerlekli Sandalye Kiralama

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45 gelerek kiralamak istediğiniz sandalyeyi seçebilirsiniz.

Pazar günleri dahil her gün hizmet vermekteyiz. Kiralık sandalye stokları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kiralama seçeneği dışında satın almak istediğiniz sandalyeler için de bize ulaşabilirsiniz. 7 /24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ Araybilirsiniz 0544 716 20 45

ürünlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, görüş, soru ya da diğer talepleriniz için dilediğiniz iletişim zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz müşterilerimizin tüm taleplerine mümkün olan en kısa sürede dönüş yapmaktadır.

kayseri Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45