*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri Talas  (Okunma sayısı 788 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20672
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri Talas
« : Ocak 15, 2023, 05:00:10 ÖÖ »
Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri Talas

Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri

Kiralık tekerlekli sandalye kiralamak, kısa süre ihtiyaç duyulan bir araç ise kullanıcıları satın alma külfetinden kurtardığı için tercih edilen bir hizmettir. İhtiyaç duyduğunuz süre boyunca kiralık tekerlekli sandalye kullanabilirsiniz. Tedaviniz ya da ihtiyacınız bittiğinde iade ederek süreci sonlandırabilirsiniz. Kiralık medikal ürünler arasında en fazla tercih edilen ürünlerden birisi kiralık tekerlekli sandalyelerdir.

Kiralık Tekerlekli sandalyeler hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

0544 716 20 45

Kiralık Tekerlekli Sandalye Çeşitleri
Tekerlekli sandalyeler hem kullanıcıların hem de refakatçilerinin ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmış medikal ürünlerdendir. Kullanıcının aktif olarak sandalyeyi kendisinin kullandığı durumlarla, refakatçi eşliğinde kullanılan sandalyelerin özellikleri birbirinden farklı olabilir. Bu nedenle kiralama yaparken bu konuya dikkat etmenizi tavsiye ederiz.
Kullanıcıların uzun süre üzerinde vakit geçirmeyeceği, genellikle transfer amacıyla ve bir refakatçinin kullandığı tekerlekli sandalyeler Klasik Tekerlekli Sandalye ya da Standart Tekerlekli Sandalye olarak adlandırılmaktadır. Hem evde hem de sokakta kullanıma uygun olan bu sandalyeler katlanarak fazla yer kaplamadan depolanabilir. Araba bagajlarında taşınmaya uygundur. Frenleme sistemi hem kullanıcı hem de refakatçi için uygundur.

0544 716 20 45

Fonksiyonel Tekerlekli Sandalyeler ise kullanıcının üzerinde uzun süre vakit geçirmesine olanak sağlayan konfor düzeyinde, oturma alanı daha rahat olan sandalyelerdir. Sırt kısmı katlanabildiğinden depolama avantajı sağlar. Araç bagajında rahatlıkla taşınabilir. Frenleme sistemi ve dolgu tekerlekleri sebebiyle hem ev içi hem de ev dışı kullanıma uygundur. Baldırlıklarında bulunan mekanizma sayesinde kullanıcı dilerse ayaklarını uzatarak daha konforlu bir oturma alanına sahip olabilir.

0544 716 20 45

Haftalık Kiralık Tekerlekli Sandalye
Orta vadeli kullanımlar için haftalık kiralık tekerlekli sandalyeler tercih edebilirsiniz.  Genellikle ayak ya da bacak kırıklarının tedavi sürecinde hasta daha rahat hareket etsin diye haftalık tekerlekli sandalye kiralaması yapılmaktadır. Minimum 1 haftalık kiralama yapabilirsiniz, dilediğiniz kadar kira dönemini uzatabilirsiniz. Kira dönemlerinde ekibimiz arayarak dönem güncellemesi yapmaktadır.
Haftalık ve aylık olarak kiralama yapılan sandalyeler farklı özellikler taşımaktadır. Stok bilgisi için telefonla iletişime geçmenizi rica ederiz 0544 716 20 45

Aylık Kiralık Tekerlekli Sandalye
Aylık kiralık tekerlekli sandalyeler çoğunlukla uzun vadeli tedavi gerektiren kırık çıkık durumlarında kullanıcıların kiralamayı tercih ettikleri bir medikal üründür. En az 1 ay olacak şekilde kiralama yapabilirsiniz. Aylık kiralık tekerlekli sandalyeler kiralanmak üzere en çok tercih edilenler arasındadır. Dilediğiniz kadar kira süresini uzatabildiğiniz için tedavinizin seyrine göre kira dönemini planlayabilirsiniz.  Ev içi ve ev dışı kullanıma uygun tekerleklere sahiptir.

Tüm kiralık sandalyeler kiralama öncesi dezenfekte edilerek kiralamaya hazırlanır. Steril bir şekilde ürününüzü teslim alarak kullanabilirsiniz 0544 716 20 45

Tekerlekli Sandalye Kiralamak için Ne Yapmalıyım?

Tekerlekli sandalye kiralamak için bizi arayabilirsiniz.

Dilerseniz mağazamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Kayseri Akülü Tekerlekli Sandalye Kiralama Hizmeti 0544 716 20 45