*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Kayseri Hafif Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye  (Okunma sayısı 682 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20661
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Kayseri Hafif Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye
« : Ocak 14, 2023, 05:58:11 ÖS »
Kayseri Hafif Katlanabilir Akülü Tekerlekli SandalyeKatlanabilir akülü sandalye modellerimiz son derece pratik ve kullanışlıdır. Hafif ve ergonomik yapıları ile en küçük araç bagajlarına bile rahat bir şekilde uyum sağlamaktadır.

kayseri Kiralık Tekerlekli Sandalye olarak müşterilerimize sunduğumuz akülü tekerlekli sandalye kiralama kategorisinde birçok model mevcut. Birçok ihtiyacınızı karşılayacak ve hayatınızı farklı alanlarda kolaylaştıracak birçok farklı özellikleri mevcut.

kayseri Kiralık Tekerlekli Sandalye olarak uzman ekibimiz bizlere ulaşan müşterilerimizin Fiziksel Özellikleri, Sosyal Hayatları ve Alışkanlıkları doğrultusunda ihtiyacınıza en uygun sandalyeyi sizlere önerip, tekerlekli sandalye hakkın da sizleri bilgilendirmektedir.

Akülü Tekerlekli Sandalyelerimiz 180 kilograma kadar taşıma kapasitesi olup dış mekân ve iç mekân kullanımlarına uygun olup, yaşadığınız şehrin dış mekân koşullarına göre uyum sağlayabilmektedir. Tam dolu şarj ile 10-30 Km erim mesafesi olan Akülü Tekerlekli Sandalye Kiralama modellerimiz sizin ihtiyacınız olan süre kadar adresinize teslim edip sizlere ürün ile ilgili eğitim verilmektedir.

Açılıp kapanabilen kolçakları, Ayarlanabilen Ayaklıklar, Elektromanyetik Fren Sistemi, Yokuşlarda Kaydırmaz Fren Sistemi ile sizlere kayseri Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye olarak en iyi Akülü Tekerlekli Sandalye Modellerini Kiralama Hizmetini sağlıyoruz

Nasıl sipariş verebilirim ?   Gsm : 0544 716 20 45

Siparişimi verdim, bundan sonra ne olacak ?  bekleyin size 24 saat geçmeden geri dönüş yapalım

BİZ KİMİZ?

Kısa ve uzun süreli ihtiyacınıza en uygun manuel tekerlekli sandalye, akülü tekerlekli sandalye kiralama hizmeti sunmaktayız.

kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45