*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Yavuz Kocaömer Son Yolculuğuna Uğurlandı  (Okunma sayısı 968 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Yavuz Kocaömer Son Yolculuğuna Uğurlandı
« : Kasım 22, 2022, 04:26:31 ÖS »
Yavuz Kocaömer Son Yolculuğuna Uğurlandı

Türkiye Milli Paralimpik Komitesi (TMPK) ile Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın (TESYEV) kurucusu ve başkanı Yavuz Kocaömer, Levent Camii’nde son yolculuğuna uğurlandı.

Yavuz Kocaömer'in cenazesine Galatasaray bayrağı asılı ve engelli bir çocukla çekilen fotoğrafı bulunuyor, cemaat törende bekliyor.

Türkiye Milli Paralimpik Komitesi ve Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı Kurucu Başkanı Yavuz Kocaömer, bir süredir tedavisi gördüğü hastanede dün vefat etti.

Yavuz Kocaömer'in cenazesi başında imam konuşma yapıyor ve cemaat kendisini dinliyor.

Bugün Levent’te bulunan Afet Yolal Cami’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına merhumun ailesi ve sevenlerinin yanı sıra spor dünyasından birçok isim katıldı.

Cenaze namazı kılınıyor ve iki imamın arkasında tekerlekli sandalyeli kişiler ile cemaat törende bulunuyor.

Topluluk törende bulunuyor.

Kocaömer’in cenazesi Anadolu Hisarı Göksu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Cenaze aracı törenden ayrılıyor ve cemaat arkasında bulunuyor.

İHA

KATEGORİLER Foto GaleriHaberlerSpor
 ETİKETLER EngelliSporTESYEVTürkiye Milli Paralimpik KomitesiYavuz Kocaömer #kayseri de #Bir ilk #Kiralık #Akülü #Tekerlekli #Sandalye #Kayseri de #Kiralık #Tekerlekli #Sandalye #Kayseri de #Kiralık #Çocuk #Tekerlekli #Sandalyesi 0544 716 20 45