*
Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45


Akülü Tekerlekli sandalye kiralamalarında fiyatlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir. Kiralama prosedürümüz ve sözleşmemiz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.
 
Kiralık Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ürün performansına göre gayet uygun fiyatta bir akülü sandalyedir.
Sağlam çelik şasesi katlanabilir özelliktedir.
Ayaklıklar çıkartılabilir özelliktedir.
Kolçaklar çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir.
Katlanabilir ve demonte edilebilir özelliği ile rahatlıkla taşınıp depolanabilir.
Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlekleri ile rahat bir kullanım imkanı sunar.
İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
Manuel kullanım seçeneği mevcuttur.
Aküler taşıma kutuları ile rahatlıkla sökülebilir.

İLETİŞİM 0544 716 20 45.

*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Hollywood Filmi 50 İlk Öpücük Üzücü Bir Versiyonuyla Gerçek Oldu  (Okunma sayısı 486 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20472
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Hollywood Filmi 50 İlk Öpücük Üzücü Bir Versiyonuyla Gerçek OlduHer gün hafızasını kaybederek uyanan bir kadının eşine her gün yeniden aşık olmasını izlediğimiz çok bilinen Hollywood filmi 50 İlk Öpücük, üzücü bir versiyonuyla gerçek oldu. Nadir görülen bir beyin rahatsızlığından muzdarip olan 29 yaşındaki Chloe Barnard, benzer bir biçimde bazı sabahlar kendisini 6 yaşında sanarak uyanıyor. Sonrasında yaşananlar ise oldukça ilginç…

Şiddetli hafıza kaybı rahatsızlığı olan Barnard, bazı dönemlerde altı yaşında olduğuna ve nişanlısını yanında gördüğünde kendisini kaçırdığını sanarak uyandığını anlatıyor.

“TÜM ANILARINI UNUTUYOR”

29 yaşındaki genç kadın, tüm anılarını unutuyor ve oldukça nadir görülen bir beyin rahatsızlığı sebebiyle nişanlısının kim olduğunu ve nerede olduğunu bilmeden uyanıyor.

Bazı dönemlerde uyandığında 6 yaşında olduğunu sanarak uyandıktan sonra 39 yaşındaki nişanlısı James Cavill’in onu kaçırdığını sanması nedeniyle oldukça zor zamanlar geçirebiliyorlar.

“19 YAŞINDA GEÇİRDİĞİ FELÇ İLE İLİŞKİLİ OLABİLİR”

Chloe’nin hafızası neyse ki, 24 saat içinde geri geliyor. Fakat ailesinin de yardımıyla sakinleşmesi gerekiyor. Genç kadının yaşadığı bu ilginç sendromun, 19 yaşında geçirdiği felçten kaynaklanabileceği düşünülüyor.

Chloe birkaç kez nişanlısını bir pedofili sanması nedeniyle ingiliz anahtarıyla tehdit ettiği, ona saldırdığı ve dışarıdaki insanlardan polisi aramaları için yardım istediği zorlu anlar yaşadığını anlattı.

“UYKUSUZLUK VEYA STRESTEN TETİKLENİYOR”

Chloe, bu durum ilk ortaya çıktığından bu yana altı yaşına döndüğünü, etrafını tanımadığını anlattı. Evini tanıyamadığı için oldukça korkan genç kadın, yaşadığı sürecin zorluğundan bahsetti. Bu şekilde uyandığı zamanlarda “annemi ve babamı istiyorum” diye ağladığını anlattı.

Chloe Barnard, yaşadığı bu nöbet sürecinin birkaç ayda bir tetiklendiğini, muhtemel olarak uykusuzluk ve stres sebebiyle ortaya çıktığını anlattı. Bu durumla baş etmesinin oldukça zor olduğunu anlatan kadın, iyileşmesinin bazen bir haftayı alabileceğini söyledi.

sabah.com.tr/roza/
Fotoğraf Kaynak: Kennedy News and Media


ETİKETLER 50 İlk Öpücük FilmiBeyin RahatsızlığıChloe BarnardFelçHafıza KaybıHollywoodNadir Hastalık Kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45