*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Avcılar’da Engelli Öğrenciler İçin Okul Servisi İmkanı  (Okunma sayısı 3770 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Avcılar’da Engelli Öğrenciler İçin Okul Servisi İmkanı

Göreve geldiği 14 yıldan beri Avcılar’da ikamet eden engelli çocukları özel dizayn edilmiş araçlarla okula gitmesini sağlayan Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci vatandaşın büyük takdirini topluyor.

Avcılar’da engelli çocuklarını okula götüremeyen aileler için Başkan Mustafa Değirmenci’nin hazırlattığı özel dizayn edilmiş araçlarla bu engelleri ortadan kalkıyor. Çocuklarını sırtında taşıyarak büyük özveride bulunan anne babalara Belediye Baş şoförlük elemanları da destek veriyor. Avcılar Belediyesi Baş şoförlüğü gece gündüz demeden halka hizmet sunmaya devam ettiğini söyleyen Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci, “Baş şoförlük birimimizin göze çarpan hizmetlerinden biri de, Avcılar‘da bulunan engellileri her gün okullarına götürüp getirmek. Avcılar’ın tüm mahallelerinde bulunan ve maddi zorluklardan dolayı çocuklarını okula götüremeyen vatandaşlara servis tahsis ettik. Her gün kar-kış demeden zorluklara göğüs gererek çalışmalarını sürdürüyorlar. Avcılar’da bulunan engelli öğrencileri Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde ve Ataköy’de bulunan engelli okullarına götürüyoruz. Bizim hizmet anlayışımız diğerlerinden çok farklı” dedi.

03.01.2013 - avcilar.bel.tr

Anahtar Kelimeler : 'Sonra beni nazikçe tutup yine fırına doğru yürümeye başladı. Korkudan ölecektim. 'Hayır! Beni yine fırına sokma, lütfeeen!' diye bağırdım.