*
Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45


Akülü Tekerlekli sandalye kiralamalarında fiyatlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir. Kiralama prosedürümüz ve sözleşmemiz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz.
 
Kiralık Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ürün performansına göre gayet uygun fiyatta bir akülü sandalyedir.
Sağlam çelik şasesi katlanabilir özelliktedir.
Ayaklıklar çıkartılabilir özelliktedir.
Kolçaklar çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir.
Katlanabilir ve demonte edilebilir özelliği ile rahatlıkla taşınıp depolanabilir.
Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlekleri ile rahat bir kullanım imkanı sunar.
İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
Manuel kullanım seçeneği mevcuttur.
Aküler taşıma kutuları ile rahatlıkla sökülebilir.

İLETİŞİM 0544 716 20 45.

Gönderen Konu: Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Engellileri Unutmadı  (Okunma sayısı 6151 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 20288
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com


Bayram Harçlığı, Okulcanlar, Gönül Köprüsü gibi projelerle 2012 yılında Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından proje uygulamada birinci seçilen Isparta Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, bu kez engellilere tekerlekli sandalye dağıttı.

Tekerlekli sandalyelerin dağıtım töreni IYAŞ PARK Avm'de gerçekleştirildi. Törene Isparta Valisi Memduh Oğuz, Isparta Emniyet Müdürü Mehmet Or, engelliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Vali Oğuz, Isparta Emniyet Müdürlüğü'nün toplum huzuru ve güvenliği için başarılı operasyonlar yaptığını ifade ederek, "Emniyet Müdürlüğü Türkiye'ye örnek

çalışmalar yapıyor. Onların çalışmaları vatandaş tarafından da takdir görüyor. Polisin odağında insan ve millet sevgisi vardır. Emniyet personelinin bu kadar fedakarca çalışma nedeni de insan sevgisidir. Emniyet, suçu önlemek ve suçluları bulmanın yanı sıra sosyal alanda da çalışmalarına devam ediyor. Daha önce tüm personeli ile okulda aşure veren polis, bugün engellilerin yanındadır. Bu, polisimizin beslediği insan sevgisinin somutlaşmış halidir. Vatandaşlarımıza verilen tekerlekli sandalyeler polis sevgisinin maddi bir sembolüdür. Dağıtılan tekerlikli sandalyeler birer araçtır, asıl amaç halkla polisin bütünleşmesidir" diye konuştu.

Isparta Emniyet Müdürü Mehmet Or ise, engellilerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti. Devletin en büyük hedefinin toplumda dezavantajlı grup olan engellilerin bütün hizmetlerden tam anlamıyla yararlanmak olduğunu söyleyen Or, polis olarak da kendilerine görevler düştüğünü, engellileri adına yapılacak her adımın görmeye gözlere ışık, tutmayan ayaklara derman olacağını ifade etti. Görevlilerini yeri getirirken insan odaklı çalıştıklarını kaydeden Or, bu anlamda düzenlenen törenle engellilere bir nebze olsun katkı sunmaya, hayatlarını daha iyi seviyeye getirmeyi hedeflediklerini dile getirdi.

Konuşmaların ardından protokol tarafından 22 ortopedik engelliye tekerlekli sandalyeleri verildi. Törende görme engelli Fatma Ersoy türküler söyledi.

03.01.13 – İHA